Maxim Royal’de sahne alan ünlü sanatçı Kibariye, şarkıları ve esprileri ile büyük beğeni kazandı

Muhteşem bir konser olan

Maxim Royal’de sahne alan ünlü sanatçı Kibariye, şarkıları ve esprileri ile büyük beğeni kazandı
banner432

 Kuzey Kıbrıs’ta eğlence müdavimlerinin vazgeçilmez mekanı haline gelen Maxim Royal, bu kez sahnesinde ünlü şarkıcı Kibariye’yi konuk etti. Sahnesi öncesinde gazetecilerle bir araya gelerek sohbet eden Kibariye, dekorasyonundan sahne şovlarına kadar tüm detaylarıyla gazino kültürünü yaşatan Maxim Royal’de ve Kuzey Kıbrıs’ta bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Fasıl ekibinin müzik ziyafeti ve şovmen Gediz’in gösterisiyle başlayan gece Kibariye’nin sahneye çıkmasıyla zirve yaptı. Leopar desenli, göğüs ve sırt kısmı taşlarla bezeli elbisesiyle ilk andan itibaren dikkatleri üzerine çeken Kibariye, hareketli şarkılarıyla geceye hızlı bir giriş yaptı.
Rezervasyonları haftalar öncesinde dolduran hayranlarının gösterdiği ilgiden bir hayli memnun olduğu gözlenen Kibariye, bir ara sahnenin kenarına oturarak söylediği parçalarla duygusal anlar yaşattı. Şarkılarıyla konuklarını coşturan, esprileriyle de kahkahalar attıran Kibariye şerefine bazı hayranları şampanyalar patlattı. Kuzey Kıbrıs’ta Maxim Royal sahnesinde olmaktan ve gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kibariye, pek çok şarkısını hayranlarıyla hep bir ağızdan söyledi.

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER