banner564
banner556

Merit'te Peri masalı gibi düğün

Emre Zeren Safa ile Pınar Alkış, Girne’deki Merit Royal ve Premium Hotel’de düzenlenen muhteşem bir törenle dünya evine girdi 

Merit'te Peri masalı gibi düğün

 Londra doğumlu genç işadamı Emre Zeren Safa , Kahramanmaraş asıllı Pınar Alkış ile Girne’deki Merit Royal ve Premium Hotel’de peri masalı gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Londra’da kurulu etkin sivil toplum kuruluşlarından Turkish Forum UK’in eski başkanı, İngiltere’deki ilk Türk mali müşavir merhum Zeren Safa ve gazeteci Mihrişah Safa’nın oğlu 34 yaşındaki Emre ile Durdane ve İsmail Alkış’ın kızı  25 yaşındaki Pınar’ın düğününe, Londra ve Türkiye ile adanın önde gelen işadamlarının bulunduğu  200’e yakın davetli katıldı. Kıbrıs’ın ünlü gelinlik tasarımcısı Bahar Doratlı’ya ait bir gelinlik giyen gelin Pınar Safa, muhteşem kıyafetiyle gözleri kamaştırdı. Gece boyunca devam eden eğlence ve  samimi ortam ile davetliler geceyi  “Kıbrıs’ta yılın düğünü” olarak tanımladılar. Merit Royal Hotel’in önce bahçesi, daha sonra Merit Premium’un iskelesinde düzenlenen düğün değişik ışık oyunları, zengin ikramları ve eğlencesi ile konuklardan tam not aldı.

Ünlü isimler bu düğünde buluştu
Davetliler arasında KKTC Londra eski Büyükelçisi Zehra Başaran, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Londra’da kurulu çatı örgütü Çanakkale Anma Platformunun başkanı Servet Hassan, Britanya Türk Kadınları Derneği Başkanı Maviş Fuchs, Star Kıbrıs Medya Grubu Başkanı Ali Özmen Safa, Londra’da yayın yapan Olay Gazetesi sahibi işadamı Nural Ezel de bulunuyordu. Geceye Ankara’daki yoğun programı nedeniyle katılamayan Başbakan yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, genç evlilere mesaj göndererek kutladı. Eski Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat da kızının doğumu nedeniyle geceye katılamayacağını belirterek, Safa çiftine mutluluklar diledi. 
Geçen sene “ Sen Maşallah”, bu yaz ise “Kabuk” isimli parçası ile yaza damgasını vuran Türkçe pop sanatçısı Güven Yüreyi, düğün boyunca hem kendi eserleri, hem de sevilen parçalardan oluşan repertuarı ile yeni evlileri ve konukları coşturdu.
Merit Royal ve Premium Hotel’in  muhteşem iskelesinde düzenlenen törende, İngiliz ve Türk konuklar doyasıya eğlenerek, Pınar ve Emre Safa’nın mutluluğuna ortak oldular. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner472