banner564
banner556

Sazlar çaldı şarkılar söylendi

Kıbrıs’ın en önemli eğlence mekanı haline gelen Maxim Royal’de, yine muhteşem bir gece yaşandı

Sazlar çaldı şarkılar söylendi
Merit Royal Hotel bünyesinde faaliyet gösteren ve Kıbrıs gecelerinin en önemli eğlence mekanı haline gelen Maxim Royal’de, yine muhteşem bir gece yaşandı.
Türkan Arslan’ın doksanlardan günümüze gelen en güzel şarkılarıyla başlayan gece, başarılı cabaret-show yıldızı Gediz’in şovu ile devam etti.
Son dönemlerin en başarılı kadın seslerinden Sevda Özkaran’ın sahneye çıkmasıyla eğlence zirveye taşındı. Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Ebru Gündeş gibi başarılı isimlerin en güzel şarkılarını seslendiren sanatçı; tam anlamıyla bir arabesk gecesi yaşattı. 
Konser programlarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Sevda Özkaran, iki saatlik bir uykuyla Eskişehir konserinden geldiğini fakat Maxim Royal ve konuklarından aldığı enerji ile bomba gibi bir gece yaşanacağını söyledi. 
Sevda Özkaran, hayranlarına bir de sürpriz yaptı. Yepyeni bir çalışmasının müjdesini veren Sevda Özkaran, bir zamanların en sevilen şarkılarından olan Hatıran Yeter’e yepyeni bir soluk getirdiğini ve çok yakında şarkının piyasada olacağını söyledi. 
Sahneye ikinci bölümde dekolteli siyah elbiseyle çıkan sanatçı, kendisine gelen istekleri tek tek seslendirdi. “On altı yaşımda ilk ezberleyip okuduğum şarkıyı sizlerle paylaşmak istiyorum” diyen Sevda Özkaran;  bir Ebru Gündeş klasiği olan Ben Olmayınca’yı söyledi. 
Gecede konuklar arasında yer alan ünlü şarkıcı Ayhan Aşan, istekleri kırmayarak iki şarkı seslendirdi. Ayhan Aşan, Türkiye’de almış olduğu ödül sonrası hediye olarak Kıbrıs’a tatile geldiğini ve Kıbrıs’ta olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 11:22
banner560
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473