banner556

Başkan noktayı koydu

Ünal Aysal, Hollandalı futbolcunun iznini tamamladıktan sonra takıma katılacağını söyledi

Başkan noktayı koydu
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, kadro dışı kalan Sabri Sarıoğlu’na açık kapı bıraktı. Aysal tecrübeli futbolcunun yeniden takıma girmesi için şansının devam ettiğini söyledi. Başkan Ünal Aysal tatili devam eden Wesley Sneijder'in Galatasaray'da kaldığını vurguladı.
Hürriyet Gazetesi’ne konuşan başkan Aysal, "Sneijder Galatasaray'da devam edecek, bizim de, Cesare Prandelli'nin de, oyuncunun da fikri bu yönde. Kafamızda ayrılık gibi bir konu yok. Kendisi yorucu bir sezon geçirdi ve ardından Dünya Kupası'nda oynadı. Tatilden dönünce aramıza katılacak" dedi.

Aysal, Sabri’ye açık kapı bıraktı
Başkan Aysal, kadro dışı kalan Sabri Sarıoğlu'nun da takıma dönebileceğini ifade etti. Tecrübeli oyuncunun uzun yıllar Galatasaray'a hizmet ettiğini hatırlatan başkan Ünal Aysal, "Kimsenin Sabri'ye özel bir olumsuz yaklaşımı yok. Kendisi, sevdiğimiz ve başarılı olmasını istediğimiz bir oyuncumuz" diye konuştu.
Sabri Sarıoğlu'dan  dedikodulara kulak asmamasını isteyen Ünal Aysal "Kendisine biraz daha iyi bakması ve iyi hazırlanması halinde Prandelli ona beklediği şansı verecektir. Tek yapması gereken başkalarını değil, Prandelli'yi dinlemesidir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2014, 08:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner474