banner556

İsimler açıklandı

Başarılı antrenörler yarın akşam ödüllendiriliyor

İsimler açıklandı
Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği, her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu sezon sonunda kulüplerinde başarılı olan teknik adam ve antrenörler yarın akşam ödüllendiriliyor. 
Yarın akşam saat 19.30’da Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği’nin Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan lokalinde gerçekleştirilecek. Gecede 9 Teknik Direktör ile 27 Antrenör olmak üzere toplam 36 teknik adam ödül alacak. 2013–2014 futbol sezonu K-Pet Süper, 1., 2. Lig A takım ve A2 Gençler, Yükselme 1. Lig 1., 2., 3. Gruplarında başarılı olan teknik direktör ve antrenörler şöyle :


K-Pet Süper Lig
Şampiyon Yenicami 
Teknik Direktör Turan Altay
Kaleci Antrenör Ali Erkan 

2. Küçük Kaymaklı 
Teknik Direktör Fırat Canova 
Yardımcı Antrenör Mahmut Yaman

3. Lefke
Teknik Direktör Toygar Davulcu 

K-Pet 1. Lig  
Şampiyon Gönyeli
Antrenör Mustafa Gençay  
Yardımcı Antrenörü Ali Suat Kanlı
Yardımcı Antrenör Okan Atav 

2. Lapta 
Antrenör Hüseyin Çağer
Yardımcı Antrenör Birol Saiter

Play-Off’tan Gelen 
Gençler Birliği
Teknik Direktör Mehmet Bolkan
Yardımcı Antrenör Cenk Şeren
Kaleci Antrenörü Hakan Dervişoğlu

K-Pet 2.Lig
Şampiyon Geçitkale
Teknik Direktör Necati Tilki
Kaleci Antrenörü Alirıza Levent

2.Görneç
Antrenör Ali Özçalışkan

Play-Off’tan Gelen 
 Denizli
Antrenör Tuncay Sarıyer
Yardımcı Antrenör Güney Düzgün 

Pepsi Kıbrıs Kupası  
Şampiyon Lefke  
Teknik Direktör Toygar Davulcu 

Süper Kupa 
Şampiyon Yenicami 
Teknik Direktör Turan Altay
Kaleci Antrenör Ali Erkan  

A2 Süper Lig Gençler  
Şampiyon Mağusa Türk Gücü  
Antrenör Talat Şentürk 
 
2.Yenicami   
Antrenör Emre Perçinci

3.Küçük Kaymaklı 
Antrenör Hasan Kargılı
Yrd Antrenör: Cemil Murat

Ahmed Sami Topcan Kupası 
Şampiyon Türk Ocağı   
Antrenör Reşat Aysu 

A2 1. Lig gençler 
Şampiyon Türk Ocağı 
Antrenör Reşat Aysu

2.Gönyeli   
Antrenör Mehmet Piro

3. Dumlupınar  
Teknik Direktör Kamil Arifoğlu

A2 2.LİG 
Şampiyon Denizli 
Antrenör Güney Düzgün

2.Girne Halk Evi
Antrenör Kamil Aldemir

3.Karşıyaka 
Antrenör Bayram Dağgül

U15 Ligi:
Şampiyon Yenicami
Antrenör: Emre Perçinci

U15 Ligi:
Finalist Dumlupınar
Antrenör: Mehmet Emin Zaim


Yükselme 1.Ligi 2013-2014 Sezonu
1.Grup
Şampiyon Akova 
Antrenör Reşat Oğuz

2.Grup 
Şampiyon Doğancı  
Antrenör Aytun Gazi 
Yardımcı Antrenör kemal Yakutoğlu

3.Grup
Şampiyon Maraş
Teknik Direktör Mehmet Göçer

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2014, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner472