banner564
banner556

Bozatlı anısına yarıştılar

Cahit Bozatlı Taekwondo Karate Budo Bölgelerarası kırış Şampiyonası, dün Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı

Bozatlı anısına yarıştılar

 Taekwondo Karate Federasyonu tarafından organize edilen Cahit Bozatlı Taekwondo Karate Budo   Bölgelerarası  kırış Şampiyonası, dün  Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde büyük çekişme ve tezahüratlar  içerisinde yapıldı. 

banner571

 Cahit Bozatlı Kırış müsabakasının ödüllerini, Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen’in yanı sıra Cahit Bozatlı’nın eşi, çocukları, masterler ve antrenörler verdiler. 
Yarışmaların sonunda Girne bölgesi birinci olurken,  ikinciliği Lefkoşa Bölgesi,  üçüncülüğü ise Gazimağusa Bölgesi kazandı. 
 
Bayanlar kırış musabakaları sonuçları: 
1. Kategori:    1. Ecem Sarı        2. Ayça Karip            3. Azra Usta
2. Kategori:    1. Kayra Bilge        2. Gülce Iraz Doğan        3. Emine Gül Öztep
3. Kategori:    1. Ela Kılıç        2. Asiye Öksüz        3. İrem Şibli
4. Kategori:    1. Maryam Golabgir    2. Ana Tüysüz            3. Dilfuza Babayeva
5. Kategori:    1. Nehir Seringöz    2. Dalya Nice Türk        3. Songül Öztep
6. Kategori:    1. Açelya Ergin    3. Tülin Kartal        3. Tuba Şener
7. Kategori:    1. Pınar Akarpınar    2. Elena Pakhomova        3. Gülcan Abdulayeva

Erkekler kırış musabakaları sonuçları:
1. Kategori:    1. Mustafa Baran İgrek    2. Kamil Umut Demir        3. Hasan Serdar
2. Kategori:    1. Arda Yılmaz        2. Taha Erk            3. Ufuk Eren Öztürk
3. Kategori:    1. Oğulcan Doğan        2. Yunus Alaçam        3. Önder Efe Cüce
4. Kategori:    1. Kağan Çağın        2. Halil Keser            3. Hasan Kaya
5. Kategori:    1. Emir Veysel Levent    2. Osman Kaya        3. Ramadan Alaçam    
6. Kategori:    1. Ege Kılıç            2. Alex Tüysüz        3. Ardem Karalar
7. Kategori:    1. Yunus Emre Tomak    2. Mustafa Ünal        3. Semih Türkmen    
8. Kategori:    1. Nikita Gordeev        2. Miran Karalar        3. Halil İbrahim Kurtoğlu
9. Kategori:    1. Mertcan Aslan        2. Denktaş Karamahmutoğlu    3. Tuğra Tığ
10. Kategori:    1. Samuel Mauye        2. Eren Alp Uzun        3. Mehmet Raif Koçak
11. Kategori:    1. Kemal Köstü        2. Muhammed Emin        3. Yağız Cüce
12. Kategori:    1. Eray Dağ            2. Kerim Karpuz        3. Arda Aslan Öztürk
13. Kategori:    1. Rayan Golabgir        2. Süleyman Bozkurt        3. Atakan Ergin
14. Kategori:    1. Korhan Çağın        2. Roham Golabgir        3. Dmitry Gordeev 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473