banner564
banner556

Canbulat: İyi yoldayız

Son altı haftada hanesine 16 puan yazdıran Merit Alsancak Yeşilova’da DTB hazırlıkları devam ediyor

Canbulat: İyi yoldayız

Beyzade ÜNALMIŞ
Geride kalan altı haftada 5 galibiyet 1’de beraberlikle 16 puan toplayan Merit Alsancak Yeşilova Cumartesi günü oynayacağı Doğan Türk Birliği maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Şenol Canbulat son dönemde iyi bir seri ve tempo yakaladıklarını ve bu süreci devem ettirmek istediklerini söyledi. Takımda zorlu Doğan Türk Birliği maçı öncesi eksik oyuncu bulunmadığını da belirten Şenol Canbulat, güzel ve keyifli bir karşılaşmada yer almak istediklerini ifade etti.

Rakibimizin gücünü biliyoruz
On üçüncü haftada karşılaşacakları rakipleri Doğan Türk Birliği’nin iyi ve güçlü bir ekip olduğunu belirten Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Şenol Canubulat, geride kalan 6 haftada olduğu gibi iyi mücadele sonrası istediklerini alan taraf olmak arzusunda olduklarını söyledi. Ayaklarının yere bastığını, karakterli ve çalışkan oyuncu grubu ve teknik ekibi ile birlikte yollarına planlamaları doğrultusunda devam ettiklerini söyleyen Şenol Canbulat, doğru zamanda doğru işleri yaparak Doğan Türk Birliği maçından iyi sonuçla ayrılmak istediklerini aktardı. 

3 maçtan iyi sonuçlar almak istiyoruz
İyi sürecin devam etmesi ve iyi noktaya gelme adına Doğan Türk Birliği, Lefke ve Yenicami maçlarından iyi neticelerle ayrılmak istediklerini aktaran Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Şenol Canbulat, oyuncu grubunun önlerinde bulunan zorluk derecesi bu 3 maçtan iyi neticelerle çıkabileceğini ifade etti. Futbol anlamında ve sahadaki mücadeleden son derece memnun olduğunu sözlerine ekleyen Şenol Canbulat, Doğan Türk Birliği maçı öncesi takımda eksik oyuncu bulunmadığını belirterek iyi mücadele sonrası iyi sonuçla karşılaşmadan ayrılmak istediklerini aktardı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473