banner564
banner556

Çetinkaya’nın golleri Çağdaş’tan 2-1

Değirmenlik Sadık Cemil Stadı’nda oynanan karşılaşmada Değirmenlik ile Çetinkaya takımları karşı karşıya geldiler

Çetinkaya’nın golleri Çağdaş’tan 2-1

 Değirmenlik ile Çetinkaya arasında oynanan hazırlık maçını Çetinkaya, Çağdaş’ın attığı iki golle 2-1 kazandı. Değirmenlik’in tek golü Kutluhan’dan geldi.

Değirmenlik Sadık Cemil Stadı’nda oynanan karşılaşmada Değirmenlik ile Çetinkaya takımları karşı karşıya geldiler. İlk yarısı oldukça sert esen bir rüzgar altında oynanan karşılaşmayı Çetinkaya Çağdaş’ın kaydettiği gollerle 2-1 kazandı.
Karşılaşmanın ilk yarısında rüzgarı da arkasına alan Çetinkaya oyunu Değirmenlik yarı sahasına yıktı. Faye ve Batshi ile yakalanan gollük pozisyonlar harcanıp giderken 20 ve 41. dakikalarda Çağdaş’tan gelen gollerle Çetinkaya ilk yarıyı 2-0 önde tamamladı.
Çetinkaya, ikinci yarıya birçok oyuncusunu değişerek çıktı. Fakat ilk yarıda esen rüzgar yerini sakin bir havaya bırakınca bu yarıda Değirmenlik oyunda dengeyi kurdu. Her iki takım da geliştirdikleri birçok tehlikeli atakta golle burun buruna kalsalar da Değirmenlik 52. dakikada Kutluhan’la bulduğu golle skoru 2-1’e getirdi. Karşılaşmanın geriye kalan dakikalarında her iki takımın da gol çabaları sonucu değiştirmedi ve karşılaşmayı Çetinkaya 2-1 kazandı.
Maçta Değirmenlik kalecisi Enver yaptığı kurtarışlarla göz doldururken, Çetinkaya defansında Batuhan oynadığı hatasız futbolla tam not aldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner455