Cimnastikçiler yarıştı

Federasyon tarafından organize edilen kış müsabakaları yoğun katılımla gerçekleştirildi

Cimnastikçiler yarıştı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen 2018 yılı kış müsabakaları yapıldı. Cimnastik Federasyonu salonunda dün gerçekleştirilen 2018 yılı kış müsabakaları üye kulüplerin katılımı ile gerçekleştirildi. 

19 ayrı kategoride yarıştılar
Artistik Cimnastik genç erkekler, Artistik Cimnastik yıldız erkekler, Artistik Cimnastik minik erkekler, Artistik Cimnastik minik kızlar, Artistik Cimnastik yıldız kızlar, Artistik Cimnastik küçük kızlar, Ritmik Cimnastik küçükler A grubu (Serbest Seri), Ritmik Cimnastik küçükler B grubu (Serbest Seri), Ritmik Cimnastik minikler (Serbest Seri), Ritmik Cimnastik yıdızlar (Top-Çember), olmak üzere on ayrı kategoride sporcuların katılımı ile gerçekleştirilerek dereceye giren sporcular belli oldu. 

Selen Osmanlı: Desteklerle en iyi noktaya geleceğiz
KKTC Cimnastik Federasyonu'nun düzenlemiş olduğu 2018 yılı kış müsabakalarında konuşan Federasyon Başkanı Selen Osmanlı, Cimnastik federasyonu olarak 2018 etkinliklerine düzenlemiş oldukları müsabakaları ile başladıklarını belirtti. Ülkemizde Cimnastik alanında çalışmaların hızla  devam ettiğini belirten başkan Selen Osmanlı, verilen destek, üye kulüplerin güveni, ilgi ve alakasıyla en iyi noktaya geleceklerini ve kış müsabakalarına katılan tüm sporculara teşekkür etti. 
2018 yılı kış müsabakaları sonrasında düzenlenen ödül töreninde dereceye girenlere kupa, madalyaları Cimnastik Federasyon başkanı Selen Osmanlı ve yetkililer tarafından verildi.  

Dereceye giren sporcularımız ve kategoriler:
Artistik Cimnastik Genç Erkek: 
1.Hasan Sadrazam Avukat (Girne Taekwondo)  
Artistik Cimnastik Yıldız Erkek: 
1.Kıvanç Buba (Fitstop)  
Artistik Cimnastik Minik Erkek Takımı: 
1.Kaan Öztürk (Akdeniz SB)
2.Mehmet Karsu (Akdeniz SB)
3.Eren Alış (Akdeniz SB)
Artistik Cimnastik Minik Kız Takımı: 
1.Nehir Demirtaş (Fitstop) 
2.Gülay Kaya (Girne Taekwondo) 
3.Meliha Kafadar (Fitstop)  
Artistik Cimnastik Yıldız Kız Takımı: 
1.Irmak Demirtaş (Fitstop) 
2.Eylül Gelen (Başkent YD)  
Artistik Cimnastik Küçük Kız Takımı: 
1.Ela Moda  (Fitstop)
2.Sevgi Kalyoncu (Fitstop) 
3.Özden Öztümen (Fitstop)  
Ritmik Cimnastik Küçükler A Grubu (Serbest Seri):
1.Sude Dönmez (Başkent YD) 
2.Selin Tüfekçi (Başkent YD)  
Ritmik Cimnastik Küçükler B Grubu (Serbest Seri):
1.Hazan Yaşlıhan (Elit SK)  
Ritmik Cimnastik Minikler (Serbest Seri): 
1.İldem Afacan (Elit SK)
Ritmik Cimnastik Yldızlar (Top-Çember): 
1.İldem Afacan (Elit SK)

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2018, 06:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER