banner564
banner556

Fenerbahçe’de kadro dışı yok

Asbaşkan Ali Yıldırım, Ocak ayındaki transferler için şimdiden çalışmalara başladıklarını açıkladı

Fenerbahçe’de kadro dışı yok
Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım, kadro dışı haberlerini yalanladı, Ocak ayındaki transferler için şimdiden çalışmalara başladıklarını açıkladı. 
Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım Aykut Kocaman’ın takımda kalma sürecini anlattı. 

Yıldırım: Hocamıza güveniyoruz
“Taraftarımızın ve formamızın gücüyle şampiyonluk yarışını sürdüreceğiz “ açıklamasını yaptı. Yıldırım, “Hocamız, Osmanlıspor maçının ardından duygusallıktan dolayı basın toplantısında açıklamalar yapmış. Sonra benim bilgim dahilinde 2 günlük tatile gitti. Bugün de döndü ve takımının başında.” dedi.
Takımda bazı futbolcuların kadro dışı bırakılması iddialarına da yanıt veren Ali Yıldırım “Şu ana kadar öyle bir şey yok. Onu hoca ile görüşün. Neticeler başarısız olunca spekülasyonların yapılması normal. Şu anda ceza durumu olmadı.” ifadelerini kullandı.
Süreci detaylandıran Ali Yıldırım “Osmanlıspor maçından sonra demoralize olmuştu. Son iki haftada son dakikada yenilen goller hocayı üzdü. Kendisiyle konuştuk ve döndü. Güvenmesek takımın başına getirmezdik. Fenerbahçe bu günleri taraftarıyla, camiasıyla, formasıyla aşacak ve şampiyon olacak.” dedi.
Ocak ayında yapılması planlanan transferlerle ilgili de hocayla görüştüklerini belirten Yıldırım, şimdiden çalışmaların olduğunu söyledi.
Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan Hollandalı futbolcu Robin van Persie ile ilgili görüşlerini aktaran Yıldırım, "Van Persie ile ilgili çok iyi şeyler düşünüyoruz. İyileşip sahalara dönmesini bekliyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2017, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473