banner564
banner556

İsmi yaşatılacak

Taekwondocular Cuma akşamı gerçekleştirilen turnuvada Sinan Erdem anısına yarıştılar

İsmi yaşatılacak
Taekwondo Karate Federasyonu tarafından Sinan Erdem   Taekwondo  Karate  Budo Martial arts müsabakaları  önceki akşam gerçekleştirildi. 
Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapılan müsabakalarda dereceye girenlere ödüllerini  , Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen  ile federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken , Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler  Öykü Ergin, Ali Uslu, Pınar Akarpınar, başkanlığında, Federasyon, Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

BAYANLAR HYONG
1.Kategori: 1.Cansu Keskin 2.Özlem Tomak 3.Tuğba Karagöz
2.Kategori: 1.Açely Ergin 2.Natalya Dergaus 3.Betül Ceylan
3.Kategori: 1.Katherina Dergaus 2.Hayat Keskin 3.Melisa Güzel
4.Kategori: 1.Dasha Gordeeva 2.İrina Dergaus 3.Sevim Öztürk

ERKEKLER HYONG
1.Kategori: 1.Ergül Tümay 2.Müsenna D. Koç 3.İgor Dergaus
2.Kategori: 1.Atakan Ergin 2.Yasin Tomak 3.Taner Karagöz
3.Kategori: 1.Tomas Main 2.Çağın Madencioğlu 3.Mahmut Colayır
4.Kategori: 1.Tan Keskin 2.Egehan Garip 3.Bahadır Bozbay
5.Kategori: 1.Nikita Gordeev 2.Ömer Faruk Karaca 3.Bülent Öztürk
6.Kategori: 1.Alexandr Glepikov 2.Ramadan Mudi 3.İhsan Can

BAYANLAR MÜSABAKA
Minik Kategori: 1.İrina Dergaus
Yıldız Kategori: 1.Katherina Dergaus
Genç Kategori: 1.Dasha Gordeeva
Büyük Kategori: 1.Natalya Dergaus
1.Kategori: 1.Açelya Ergin 2.Hayat Keskin 3.Tuğba Karagöz
2.Kategori: 1.Özlem Tomak 2.Cansu Keskin 3.Betül Ceylan

ERKEKLER MÜSABAKA
1.Kategori: 1.Müsenna D.Koç 2.İgor Dergaus 3.Bahadır Bozbay
2.Kategori: 1.Ergül Tümay 2.Atakan Ergin 3.Taner Karagöz
3.Kategori: 1.Yasin Tomak 2.Çağın Madencioğlu 3.Tomas Main

BAYANLAR EL KIRIŞI
1.Kategori: 1.İrina Dergaus 2.Açelya Ergin 3.Tuğba Karagöz
2.Kategori: 1.Özlem Tomak 2.Hayat Keskin 3.Betül Ceylan
3.Kategori: 1.Katherina Dergaus 2.Dasha Gordeeva 3.Melisa Güzel
4.Kategori: 1.Natali Dergaus 2.Pınar Akarpınar 3.Cansu Keskin

BAYANLAR AYAK KIRIŞI
1.Kategori: 1. İrina Dergaus 2.Açelya Ergin 3.Tuğba KaragöZ
2.Kategori: 1.Hayat Keskin 2.Özlem Tomak 3.Betül Ceylan
3.Kategori: 1.Dasha Gordeeva 2.Katherina Dergaus 3.Melisa Güzel
4.Kategori: 1.Pınar Akarpınar 2.Natali Dergaus 3.Cansu Keskin

ERKEKLER EL KIRIŞI
1.Kategori: 1. Nikita Gordeeva 2.Alexandr Glepikov 3.Ramadan Mudi
2.Kategori: 1.Tan Keskin 2.Ömer Faruk Karaca 3.Egehan Garip
3.Kategori: 1.Müsenna D.Koç 2.Ergül Tümay 3.Bahadır Bozbay
4.Kategori: 1.Atakan Ergin 2.İgor Dergaus 3.Mahmut Colayir
5.Kategori: 1.Çağın Madencioğlu 2.Yasin Tomak 3.Taner Karagöz

ERKEKLER AYAK KIRIŞI
1.Kategori: 1. Nikita Gordeeva 2.Alexandr Glepikov 3.Ramadan Mudi
2.Kategori: 1.Tan Keskin 2.Ömer Faruk Karaca 3.Egehan Garip
3.Kategori: 1.Ergül Tümay 2.Müsenna D.Koç 3.Bahadır Bozbay
4.Kategori: 1.İgor Dergaus 2.Atakan Ergin 3.Mahmut Colayir
5.Kategori: 1.Yasin Tomak 2.Çağın Madencioğlu 3.Taner Karagöz
BAYANLAR APÇAOLİGİ
1.Dasha Gordeeva 2.Katherina Dergaus 3.Pınar Akarpınar

ERKEKLER APÇAOLİGİ
1.Müsenna D.Koç 2.Ergül Tümay 3.Atakan Ergin

BAYANLAR YOPÇAOLİGİ
1.Pınar Akarpınar 2.Dasha Gordeeva 3.Hayat Keskin

ERKEKLER YOPÇAOLİGİ
1.Müsenna D.Koç 2.Ergül Tümay 3.İgor Dergaus

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2014, 08:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner468