banner564
banner556

Karademir gururlu

Liselerarası Futsal Birinciliğinde ikinci olan Bekirpaşa Lisesi’nin beden eğitimi öğretmeni gelen başarıdan dolayı mutlu olduğunu söyledi

Karademir gururlu
Okan Karademir'in beden eğitimi öğretmeni olarak görev yaptığı İskele-Bekirpaşa Lisesi, Liselerarası Futsal Şampiyonası'nı ikinci tamamladı. 
İskele bölgesine güzel bir değer kattık
Okan Karademir okulunun elde ettiği başarı sonrasında şu açıklamaları yaptı:
"Bekirpaşa Lisesi olarak, KKTC Liselerarası Futsal Şampiyonası'nı ikincilik ile tamamladık. Turnuva boyunca ortaya koydukları performans için tüm öğrencilerime, bize maddi-manevi destek olan okulumuz, müdürümüz, müdür muavinlerimiz, öğretmenlerimiz ve İskele Belediyesi olmak üzere herkese çok teşekkürler. Her ne kadar da şampiyonluğun kıyısına kadar gelip finalde kaybetsek de takım olarak iyi iş çıkardığımızı düşünüyorum. Fırsat yaratıldığı zaman ülkemizin her köşesinde her insanıyla neler yapılabileceğini gösterdik. Daha önce yıllarca geçici olarak çalıştığım okullarda da spordaki çabalarımın ardından mesleğe kadrolu olarak atandığım ilk yılımda Bekirpaşa'da görev yapmak nasip oldu. Benim için başarı her zaman için bir hedef değil yolculuk olmuştur. Biz de gençlerimizle birlikte, "İnanmak", "Güvenmek" ve " Çok Çalışmak" felsefesiyle çıktığımız bu yolculuğun bu yılki kısmını bu şekilde tamamlamış olduk. İskele bölgesine güzel bir değer kattık. Yolumuza ilerleyen dönemlerde de devam edeceğiz."

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2017, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner465