Kıyasıya yarıştılar

Spor Dairesi Taekwondo Karate Budo müsabakaları önceki gün Girne’de yapıldı

Kıyasıya yarıştılar
banner432

 Taekwondo Karate Judo Federasyonu tarafından organize edilen Spor Dairesi Taekwondo Karate Budo müsabakaları geçtiğimiz pazar günü Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde dört bölgedeki kulüplerin katılımı ile yapıldı.

Müsabakaları uluslararası hakemler Öykü Ergin, Ali Uslu, Zehra Karip, Ceyda Uçaner, Pınar Akarpınar, Farhat Jorayev, Ana Tüysüz yönetti. 
Dereceye girenlere ödülleri federasyon başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ve kulüp temsilcileri tarafından verildi. 

Bayanlar müsabaka sonuçları 
1.Kategori:    1.Venüs Söker        2.Elay Kanioğulları        3.Özün Ekmenci
2.Kategori:    1.Pei Penny         2.Dialaya Borombaeva        3.Su Ayza Şahin
3.Kategori:    1.Azra Turan        2.Ayşegül Kuday        3.Fatemeh Ghaderi    
4.Kategori:    1.Nevin Özmanevra    2.Zeynep Kuday        3.Hilal Ülkü Yılmaz
5.Kategori:    1.Hatice Alyanak    2.Zahra Ghaderi        3.Asu Yasin
6.Kategori:    1.Gizem Kaya        2.Özgün Yıldırım        3.Saadet Koç
7.Kategori:    1.Yeşim Güzel        2.Yağmur Sel            3.İrem Şibli
8.Kategori:    1.Elif Yüksel        2.İkbal Ruzimova        3.Sibel Yemenicioğlu
9.Kategori:    1.Özlem Tomak        2.Ela Kılıç            3.Tuba Şener

Erkekler müsabaka sonuçları 
1.Kategori:    1.Emirhan Edalı        2.Atlas Şakir Söker        3.Eriz Kanioğulları
2.Kategori:    1.Koral İnci        2.Utku Sadula            3.Murat Berk Bucak
3.Kategori:    1.Sinan Tüfekçi        2.Lucas Zorba            3.Nicolas Robert    
4.Kategori:    1.Şakir Atınç Yağızsoy    2.Egemen Emre Uzun        3.Ahmet Yurtman    
5.Kategori:    1.Rahim İkramov    2.Meriç Sezer            3.Ezel Saraç    
6.Kategori:    1.Kıvanç Çağlin        2.Hasan Talha Dönmez        3.Mehmet Ali Metinser    
7.Kategori:    1.Arda Akın Altuntaş    2.Ceyhun Çevik            3.Birsat Toprak    
8.Kategori:    1.Kevin Özaydın    2.Burak Erdem            3.Zeynel Yıldırım 
9.Kategori:    1.Kemal Köstü        2.Pusat Yıldız            3.Efe Güleç    
10.Kategori:    1.Gong Wonbo        2.Şakir Yağızsoy            3.Taner Kara    
11.Kategori:    1.Yunus Emre Tomak    2.Mahmut Colayır        3.Bahadır Boz
12.Kategori:    1.Çağan Saray        2.Timur Şimşek            3.Aleksandr Didukh
13.Kategori:    1.Samir Şimşek        2.Alper Karakuzu        3.Aleksey Didukh
14.Kategori:    1.Grigorii Yakush    2.Mikhail Khomisen        3.Aziz Kamalov
15.Kategori:    1.Gleb Yurchenko    2.Nikita Yakush            3.Ahmet Şener
16 .Kategori:    1.Mustafa Samir    2.Rafael İbrahimov 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 11:04

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner468

banner460