banner564
banner556

"Kulübün anahtarını teslim edeceğiz"

TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantepspor'un kulüp başkanı Huzeyfe Durmaz, "Kulüp çalışanları ve futbolcular, maddi kaynak olmadığı için antrenmana ve maça çıkmayacaklar. Kulübün kapanması da buna bağlı çıkan sonuç olacak gibi" dedi.
Gaziantepspor'un kulüp başkanı Huzeyfe Durmaz, basına yansıyan "Gaziantepspor kapanıyor" şeklindeki haberlerle ilgili yaptığı açıklamada, kulübün kapatılacağı yönünde kendisinin açıklamalarının olmadığını söyledi.
Kendilerinin kulübü kapatmak gibi bir niyetlerinin olmadığını anlatan Durmaz, "Kulüp çalışanları ve futbolcular, maddi kaynak olmadığı için antrenmana ve maça çıkmayacaklar. Kulübün kapanması da buna bağlı çıkan sonuç olacak gibi. Yarın öğle saatlerinde halkımızla Demokrasi Meydanı'nda buluşacağız. Eğer yeterli destek gelmezse sayın valimize kulübün anahtarını teslim edeceğiz." dedi.
Mevcut sorunların devam etmesi halinde takımın kamp yapamayacağına ve sezon başladığında da maça çıkamayacağına işaret eden Durmaz, "Göreve geldiğimizde resmen enkaz devraldık. Bugüne kadar enkazı kaldırmaya çalıştık. Gaziantepspor'u deplasmana götürebilirsek veya maça çıkarabilirsek bunu başarı diye kabul ettik. FIFA'da 6 puanımız silinecekti, onun ödemesini yaptık. Kulüp çalışanlarının alacaklarını ödedik. Tüm bunları
kendi gücümüzle yaptık ama dayanacak gücümüz de kalmadı" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2018, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner468