banner564
banner556

Mesarya’da karmaşa sürüyor

Türkmenköy ile Mesarya kulüpleri arasında geçtiğimiz günlerde başlayan ayrılık devam ediyor

banner611
Mesarya’da karmaşa sürüyor
banner598
banner616
Mesarya Spor Kulübü’nde karışıklık devam ediyor. Türkmenköylü oyuncular önceki akşam idmana inerken kadro dışı bırakılan ve antrenörlük görevinden alınan Ali İmam’da antrenmanda yer alarak görevine devam etti. Antrenmana Mesarya kanadı yöneticileri ve futbolcuları katılmadı.
Önceki akşam Türkmenköy cephesi ve Mesarya cephesi toplantıda tartışarak Türkmenköy’de yapılan toplantıyı terk etmiş ve Turunçlu’da yapılan toplantıda önemli kararlar almıştı. Mesarya kanadı 12 yönetici ile yaptığı toplantıda antrenör futbolcu Ali İmam’ı görevden alıp kadro dışı bırakırken Asilkan’ı da kadro dışı bırakmıştı. 
Türkmenköy cephesi bu gelişme sonrası karara tepki gösterip alınan kararın geçerli olmadığını belirtip bu akşam ikinci devrenin ilk antrenmanını yaptı. 
Türkmenköy cephesinden lisanslı 12 futbolcu bu akşam Türkmenköy Stadı'nda idmana indi. Antrenmanı Mesarya eş başkanı Ertan Külahlılar da seyretti. 
Öte yandan Mesarya cephesi ise antrenmana katılmadı ve antrenör arayışlarını sürdürdü. Mesarya cephesinden futbolcular ve yöneticiler antrenmana katılmazken yaşanan bu kaosun nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor. Mesarya camiası tarafından süresiz kadro dışı bırakılan antrenör oyuncu Ali İmam ve takımın önemli isimlerinden Asilkan da antrenmana katılırken antrenmanı Türkmenköy'den 6 yönetici de izledi ve idmanı Ali İmam yaptırdı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2017, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner608

banner581

banner474