banner493

Naili Moran Seçmeleri için yarıştılar

Lefkoşa Atatürk Stadı Tartan Pisti’nde iki gün boyunca devam eden Naili Moran Yaş Grupları ve 16 Yaş Altı KKTC Seçmeleri tamamlandı

Naili Moran Seçmeleri için yarıştılar
banner432

 Lefkoşa Atatürk Stadı Tartan Pisti’nde iki gün boyunca devam eden Naili Moran Yaş Grupları ve 16 Yaş Altı KKTC Seçmeleri tamamlandı. Katılımın oldukça düşük olduğu yarışmalarda atletler üçer farklı kategoride yarıştılar. Üç kategorinin toplamında kendi yaş gruplarında en yüksek puanı alan iki kız ve iki erkek sporcu İzmir’de yapılacak olan Naili Moran yaş grupları ve 16 yaş altı finallerinde ülkemizi temsil edecekler.

Yarışmalarda alınan sonuçlar şöyle:
13 Yaş Kız
Uzun Atlama
1.Bahar Kartal    3,94 (69 puan)
2.Belin Teksan    3,67 (60 puan)
Fırlatma Topu (80 gr)
1.Belin Teksan    26,41 (54 puan)
2.Bahar Kartal    25,68 (52 puan)
Cirit Atma (400 gr)
1.Belin Teksan (GAK)    13,59 (39 puan)
14 Yaş Erkek
200 m
1.Taygun Dervish    23,81 (95 puan)
2.Hilmi Arıtan        26,94 (80 puan)
3.Osman Konya        27,58 (77 puan)
Uzun Atlama
1.Taygun Dervish    5,44 (89 puan)
2.Osman Konya        5,24 (85 puan)
3.Hilmi Arıtan        5,01 (81 puan)
100 m
1.Taygun Dervish    11,64 (96 puan)
2.Hilmi Arıtan        12,32 (89 puan)
3.Tezer Tayanç        12,91 (83 puan)
800 m
1.Osman Konya        2:24,66 (80 puan)
Gülle Atma (4 kg)
1.Tezer Tayanç        12,51 (93 puan)
Yüksek Atlama
1.Tezer Tayanç        1,50 (81 puan)
14 Yaş Kız
200 m
1.Şerife Akkuş (ŞTO)    30,64 (61 puan)
Uzun Atlama
1.Şerife Akkuş (ŞTO)    4,02 (71 puan)
2.Sıla Gül (GAK)        3,87 (67 puan)
3.Büşra Dal (GAK)    3,25 (46 puan)
100 m
1.Şerife Akkuş (ŞTO)    14,64 (59 puan)

Cirit Atma (400 gr)
1.Sıla Gül (GAK)        10,12 (25 puan)
2.Büşra Dal (GAK)    8,70 (20 puan)
Gülle Atma (3 kg)
1.Sıla Gül (GAK)        7,61 (47 puan)
2.Büşra Dal (GAK)    6,93 (40 puan)
15 Yaş Kız
80 m engelli
1.Selvihan Dural (GAK)    14,01 (73 puan)
2.Nuray Tok (KL)    15,20 (62 puan)
200 m
1.Selvihan Dural (GAK)    28,93 (70 puan)
2.Petek Öztürk        30,70 (61 puan)
Uzun Atlama
1.Petek Öztürk        4,80 (79 puan)
2.Selvihan Dural (GAK)    4,42 (75 puan)
3.Nuray Tok (KL)    4,13 (72 puan)
Üç Adım Atlama
1.Ceren Rüstemoğlu (KL)    9,46 (71 puan)
2.Daniela Çıkıkçıoğlu (KL)    8,44 (61 puan)
3.Serpil Eratoğlu (KL)        7,91 (56 puan)
Sırıkla Atlama
1.Serpil Eratoğlu (KL)        1,70 (42 puan)
100 m
1.Petek Öztürk            13,88 (74 puan)
2.Ceren Rüstemoğlu (KL)    13,91 (73 puan)
3.Nuray Tok (KL)        15,02 (51 puan)
4.Daniela Çıkıkçıoğlu (KL)    15,37 (47 puan)
5.Serpil Erat 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner474

banner460