banner493

Sivri, İsviçre'de göze girmek istiyor

Gururumuz Ahmet Sivri ilk kez A takımla bir yurt dışı kampına katılırken antrenmanlarda göz doldurmaya devam ediyor

Sivri, İsviçre'de göze girmek istiyor
banner432

 Galatasaray Futbol Takımı, 2018-2019 sezonu öncesi İsviçre’nin Zürih kentinde gerçekleştirdiği kamp çalışmaları kapsamındaki ilk antrenmanını dün akşam yaptı. Gururumuz Ahmet Sivri ilk kez A takımla bir yurt dışı kampına katılırken antrenmanlarda göz doldurmaya devam ediyor.

 Teknik direktör Fatih Terim yönetimindeki antrenmana ısınma hareketleriyle başlandı. İlk bölümün ardından açma germe hareketlerinin yapıldığı rejeneratif bir çalışma gerçekleştirildi. Daha sonra gruplar hâlinde beşe iki dar alan oyunu oynandı. Ana bölümde ise sınırlı alanda oyunsal formda dayanıklılık çalışması yapıldı. Antrenman, yenilenme koşusunun ardından soğuma hareketleriyle tamamlandı.
Teknik adam Fatih Terim tarafından İsviçre'ye kampa görüntülen genç oyuncular arasında yer alan genç yıldızımız Ahmet Sivri günden güne Terim'in gözüne daha çok girmeye başladı. 
İlk kez A takımla yurt dışı kampına katılan gururumuz Sivri heyecanlı olmasına rağmen ağır antrenmanlarda A takım oyuncuları ile dişe diş çalışıyor ve mücadele ediyor. Galatasaray Futbol Takımı, İsviçre kampındaki ikinci gününde çift antrenman gerçekleştirecek. Yerel saatle sabah saat 10.00’daki antrenman medya mensuplarına açık, saat 17.30’daki antrenman ise medya mensuplarına kapalı olarak yapılacak. 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner472

banner460