Soyerspor’dan ziyaret

banner453

Eroğlu, sivil toplum örgütleri ve spor kulüplerine ellerinden gelen desteği vermeye çalıştıklarını kaydetti

Soyerspor’dan ziyaret
banner432
Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu, sporla, sanatla, kültürle ve bilimle uğraşan, kötü alışkanlıklardan uzak duran gençlerin yetişmesini istediklerini kaydetti.
Eroğlu, Soyer Spor Kulübü Başkanı Tahir Soyer ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü.
Gençlik Dairesi’nden verilen bilgiye göre, görüşmede ilk sözü Tahir Soyer aldı.
Gençlik Dairesi’nin katkısıyla Lapta Gençlik Kampı’nda bulunduklarını ve kampın ardından KKTC Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği “Küçük Erkekler Basketbol” liginde birinci geldiklerini belirten Soyer, Eroğlu’nu kupayla ziyaret etmek istediklerini kaydetti.
Verimli geçen kampta çocukların lige de hazırlandığını kaydeden Tahir Soyer, burasının güzel bir tesis haline getirildiğini belirtti.
Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başta gençler olmak üzere Soyer Spor Kulübü’nü başarılarından ötürü kutladı.
Sporla, sanatla, kültürle ve bilimle uğraşan ve kötü alışkanlıklardan uzak duran gençlerin yetişmesini istediklerini kaydeden Eroğlu, devletin yaptığı çalışmalar dışında gençlerin üye oldukları derneklerin ve spor kulüplerinin de takdir edilmesi ve desteklenmesi gerektiğini söyledi.
Eroğlu, sivil toplum örgütleri ve spor kulüplerine de ellerinden gelen desteği vermeye çalıştıklarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2016, 10:22

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner455

banner460