Beğeni ile takip edildi

The American Future College öğrencilerinin, resim sergisi ve yabancı diller gecesi düzenlendi

Beğeni ile takip edildi
banner432
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) okullar grubu bünyesinde eğitim veren The American Future College öğrencilerinin, resim sergisi ve yabancı diller gecesi düzenlendi. 
GAÜ Okullar Grubu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ferdiye Ersoy, GAÜ Okullar Grubu Kordinatörü ve ailelerin katılımıyla gerçekleşen gecede, The American Future College öğrencilerinin hazırladıkları resim ve el işi çalışmalarını sergiledi. Resim öğretmenlerinin katkısıyla gerçekleşen sergi ile ilgili yapılan açıklamada, yıl içinde yaş gruplarına göre birçok farklı çalışma hazırlandığı ve sanat alanında öğrencilerinin bakış açısını genişleterek geliştirmeyi hedefledikleri belirtildi.
The American Future College Müdürü Sevim Kayıkcı, öncelikle resim ve elişi sergisi ve yılsonu gösterisinde emeği geçen öğrencilere ve öğretmenlere teşekkürlerini sunarken, yoğun geçen bir yılın ardından öğrencilerin tatili hak ettiklerini ve başarılı bir yıl geçirdiklerini ifade etti.Yabancı dilin önemini vurgularken ‘’ 3 dil 3 insan yetiştiriyoruz’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2016, 09:22

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner455

banner460