banner564
banner556

Tempolu start

İzmir’e kampa giden hakemler, ilk antrenmanlarını gerçekleştirdi

Tempolu start
Gökmen BOLKAN-KTSYD/İzmir
 Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği ile Merkez Hakem Kurulunun birlikte organize ettikleri 2014-2015 futbol sezonu hazırlık çalışmaları için İzmir’e kampa giden hakemler ilk antrenmanlarını gerçekleştirdi.

Çalışmalar başladı
İzmir Balçova Termal Otel’de kalan hakemlerimiz dün sabah erken saatlerde Balçova Belediyesi Spor Tesisleri’nde  yaptıkları çalışma ile startı vermiş oldular. Yaklaşık bir saat süren çalışmada düz koşu ve açma germe hareketleri yapan hakemlerin idmanı oldukça neşeli geçti. 6 üst klasman, 8 A klasman, 11 B klasman, 2 saha komiseri, 2 dernek yöneticisi, 5 MHK görevlisi, 11 yardımcı hakem ve 24 C ve Aday hakemin yer aldığı kafilede hakemlerimiz Balçova Belediyesi Spor Tesisleri’nde günde çift idman yapacak.

Sapanca yolcuları 
Bu arada Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen 2014-2015 Sezonu MHK Yaz Seminerine, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği Başkanı Mehmet Özbilgehan, EPAK Başkanı Derviş Atakan ve hakemlerden Serkan Şimşek ile Serkan Durmaz  7-9 Ağustos  tarihleri arasında Sapanca'da bulunan Güral Sapanca Wellness&Convention Hotel'de katılacaklar. 

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2014, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner455