Uyuşturucuya karşı dövüştüler

Uyuşturucu ile Mücadele Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen müsabakalar Cuma günü yapıldı

Uyuşturucuya karşı dövüştüler

 Uyuşturucu ile mücadele haftası, nedeniyle düzenlenen Taekwondo Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu-Muaythai)  Müsabakaları Girne’de Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Yarışmanın ödüllerini, Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, Doruk Vakfı Başkanı Doruk Hastunç ile federasyon, bölge ve kulüp temsilcileri verirken, müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin, Zehra Karip başkanlığında, federasyon, bölge ve namzet hakemleri yönettiler.

Bayanlar El / Ayak Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları
1.Katagori:    1.Pınar Akarpınar        2.Sevilay Yıldız        3.Tuba Şener
2.Katagori:    1.Dora Selen Acaralp        2.Betül Ceylan        3.Gülcan Koç    
3.Katagori:    1.Yaren Yuvka            2.Ana Tüysüz        3.Özlem Tomak
4.Katagori:    1.Açelya Ergin            2.Şerife Patlar        3.Ceren Acaralp    
5.Katagori:    1.Elena Pakhomova        2.Dilfuza Babayeva    3.Maryam Golabgir
6.Katagori:    1.Dalya Türk            2.Öykü Coşkunsu    3.Canan Cansever
7.Katagori:    1.Esra Görmez            2.Semiha Yüceyüksel    3.İrem Şibli    
8.Katagori:    1.Asiye Öksüz            2.Kayra Bilge        3.Julide Bölükbaşı
9.Katagori:    1.Ecem Sarı            2.Ayça Karip        3.Azra Usta
10.Katagori:    1.Cemre Su Karagöz        2.İpek Nur Gül        3.Ömür Zahide Gül


Erkekler El / Ayak Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları
1.Katagori:    1.Roham Golabgir        2.Dmitry Gordeev    3.Atakan Ergin
2.Katagori:    1.Süleyman Bozkurt        2.Hüseyin Erçelik    3.Rayan Golabgir
3.Katagori:    1.Nikita Gordeev            2.Öymen Özyıldırım    3.Denktaş Karamahmutoğlu
4.Katagori:    1.Oğulcan Doğan            2.Yunus Emre Tomak    3.Alex Tüysüz
5.Katagori:    1.Amin Osman            2.Korhan Çağın        3.Mahmut Colayır
6.Katagori:    1.Muhammet Emin        2.Yağız Cüce        3.Zeynel Yıldırım    
7.Katagori:    1.Kerim Karpuz            2.Ufuk Gül        3.Arda Aslan Öztürk    
8.Katagori:    1.Mert Can Aslantaş        2.Mustafa Ünal        3.Eren Alp Uzun    
9.Katagori:    1.Mert Kaya            2.Arda Mustafa Uçan    3.Mustafa Sarp Karadamar    
10.Katagori:    1.Muhammet Talha Selçuk    2.Mustafa Mert Yeni    3.Halil İbrahim Kurtoğlu
11.Katagori:    1.İlker İnci            2.Osman Kaya        3.Berkay Nalbant
12.Katagori:    1.Hasan Kaya            2.Ata Sayar        3.Mehmet Ali Metinsel
13.Katagori:    1.Önder Efe Türker        2.Taha Erk        3.Halil Keser    
14.Katagori:    1.Hasan Serdar            2.Bünyamin Töger    3.Mustafa Baran İrkek
15.Katagori:    1.Ali Kuzey Koluman        2.Barış Yıldırım        3.Emir Veysel Levent    
16.Katagori:    1.Cihan Uçan            2.Hüseyin Bölükbaşı    3.Ufuk Eren Öztürk    
17.Katagori:    1.Mehmet Kayra Özgür        2.Koral İnci        3.Mehmet Talha
 

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER