banner556

Yeni başkan Salih Tarcan

Güreşseverler Derneği’nin 10. yıllık olağan genel kurul toplantısı yapıldı ve başkanlığa Salih Tarcan getirildi.

Yeni başkan Salih Tarcan
Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Merkezi’nde geçtiğimiz Cuma akşamı yapılan toplantı, sinevizyon gösterisi ve saygı duruşuyla başladı.
Salih Tarcan’ın divan başkanlığı, Arif Kanlıada ve Mustafa Denizgezen’in sekreterliklerinde yapılan genel kurul toplantısında faaliyet raporu Yücel Hatay, mali rapor ise Hasan Hüreş tarafından okundu. Her iki rapor oybirliğiyle onaylandıktan sonra kurullar şöyle belirlendi:
Yönetim Kurulu: Salih Tarcan, Mustafa Denizgezen, Hasan Hüreş, Yücel Hatay, Mehmet Refikoğlu. Yedek üyeler: Cemal Kanatlı, Ertan Azer ve Barış Mustafa Toprakçı.
Denetleme Kurulu: Remzi Cengiz, Mehmet Bozalanlar, Mesut Ayar.
Disiplin Kurulu: Hüseyin Kavaz, Mertdoğan Soyalan, Arif Kanlıada.

Yücel Hatay’dan sempozyum önerisi 
Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Bülent Kılıçoğlu’nun da bir süre izlediği genel kurulun son bölümünde dilek ve temenniler yer aldı. Üyeler, güreşin ülkemizde gelişmesi için görüş ve düşüncelerini ortaya koydu. Bu sporun yeni ve çağdaş bir salona ihtiyacı olduğunu vurgulayan Yücel Hatay, Güreşseverler Derneği, KKTC Güreş Federasyonu ve Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’nin birlikte bir sempozyum düzenlemesi önerisinde bulundu.
Genel Kurul’dan sonra toplanan yönetim kurulu, şöyle görev bölümü yaptı:
Salih Tarcan (Başkan), Yücel Hatay (Başkan Yardımcısı), Hasan Hüreş (Muhasip), Mehmet Refikoğlu (Sosyal İşler), Mustafa Denizgezen (Sekreter). 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner455