Yönetimle vedalaştılar

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, Başkan Vekili Abdullah Kiğılı ve yönetici Ahmet Özokur'un istifalarını kabul etti

Yönetimle vedalaştılar
Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, Başkan Vekili Abdullah Kiğılı ve yönetici Ahmet Özokur'un istifalarını kabul etti.
Sarı-lacivertli kulübün haftalık yönetim kurulu toplantısı sonrası kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Kiğılı ve Özokur'un aldıkları istifa kararlarının görüşüldüğü belirtildi.
Özokur'un özel nedenlerden dolayı istifa ettiği belirtilen açıklamada, "Ahmet Özokur, kararının kendisi ve Fenerbahçe Kulübü adına daha etik bir davranış olacağını beyan etmiştir. FenerbahçeKulübü Yönetim Kurulu'nda Sayın Ahmet Özokur'un talebi görüşülmüş ve kabul edilmiştir. Toplantıya gelerek tüm yönetimle vedalaşan Sayın Ahmet Özokur'a, Fenerbahçe Kulübü'ne ve Fenerbahçe Ülker BasketbolŞubesi'ne katkıları içinteşekkür edilmiş ve hizmetlerinden dolayıiçin kendisine birplakettakdim edilmiştir. Sayın Özokur'a bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.
Açıklamada, Özokur'un istifası sonrası boşalan Fenerbahçe Erkek Basketbol Şube Sorumluluğu'na asbaşkanlardan Ömer Temelli'nin getirildiği bildirildi.
Daha önce yönetimden istifa eden Kiğılı'nın ayrılma kararının da kabul edildiği aktarılan açıklamada, "Sayın Abdullah Kiğılı'ya da Fenerbahçe Kulübü'ne ve Fenerium'a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz" ifadesi kullanıldı.
Açıklamada, iki ismin yerlerine, Hakan Dinçay ve Ünal Uzun'un yedek üyelikten asil üyeliğe getirildiği bilgisi verildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2014, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER