Kan donduran iddia

Antalya’da, 46 yaşındaki bir adam, 20 yaşındaki kızına 6 yıldır tecavüz ettiği ve doğan 3 bebeği gömdüğü gerekçesiyle tutuklandu

Kan donduran iddia
 Antalya’nın Kepez ilçesinde 20 yaşındaki kızına tecavüz ettiği ve doğan 3 bebeği gömdüğü iddia edilen baba ve eşi ile kızı adliyeye sevk edildi.
Antalya'da 20 yaşındaki kızına tecavüz ettiği öne sürülen baba E.E. ile eşi C.E. ve kızları 20 yaşındaki H.E'nin Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'nde ifadelerinin alımı tamamlandı.
Polis ekipleri, zanlıların ifadeleri doğrultusunda baba E.E'nin 6 yıldır kızına tecavüz ettiği tespit etti. 3 zanlının da polise verdikleri ifadelerde, hamileliğin 5'inci ayında ölü olarak doğan bir bebeği evlerinin bahçesine gömdükleri, canlı dünyaya gelen 2 bebeği ise adresini bilmedikleri boşluk bir alana bıraktıklarını söyledikleri öne sürüldü.

Eşi ve kızını ölümle tehdit etti
E.E'nin, eşi ve kızını polise ihbarda bulunmamaları için öldürmekle tehdit ettiği iddia edildi. Zanlıların ifadeleri doğrultusunda araştırma yapan polis ekiplerinin evin bahçesinde yaptığı kazı çalışmasında bebek cesedine rastlanmadı. Canlı doğduğu söylenen bebeklerin bırakıldığı tarihlerde de herhangi bir bebek bulunmadığını belirlendi.
Zanlılardan E.E. "Çocuğun cinsel istismarı ve tecavüz, kasten insan öldürmek", eşi ve kızı ise "Kasten insan öldürme suçuna yardım etme ve göz yumma" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. 
Öte yandan E.E'nin diğer çocukları 13 yaşındaki A.E. ve 16 yaşındaki A.E. koruma altına alındı.

İhbarı komşu yaptı
Kepez'de yaşayan bir vatandaş 155 Polis İmdat hattını arayarak, komşusu E.E'nin 20 yaşındaki kızına tecavüz ettiği ihbarında bulunmuştu. İhbar üzerine Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri eve giderek inceleme yapmış ve baba E.E. ile eşi C.E'yi gözaltına almıştı. Çiftin 3 çocuğu da ifadeleri alınmak üzere emniyete götürülmüştü.
İnşaatlarda boyacılık yapan 46 yaşındaki E.E'nin kızına tecavüz ettiği, doğan 3 bebeği gömdüğü iddiası üzerine evlerinin bahçesinde kazı yapılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2014, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER