banner564
banner622

Güzelyurtlu genç girişimci Çilem Dağıstanlı, SOS Çocuk Köyü’nde özel ve önemli bir etkinlik gerçekleştirdi                 

Sosyal sorumluluk örneği

Güzelyurtlu genç girişimci Çilem Dağıstanlı, SOS Çocuk Köyü’nde özel ve önemli bir etkinlik gerçekleştirdi                 
banner598

Güzelyurtlu genç girişimci Çilem Dağıstanlı, sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam ediyor.
  Güzelyurt’ta kurabiye ve pasta yapımına bir hobi olarak başlayan ve zamanla kendini geliştiren genç girişimci Çilem Dağıstanlı, SOS Çocuk Köyü’nde özel ve önemli bir etkinliğe imza attı.
 ‘SOS Çocuk Köyünde Hünerli Küçük Eller İş Başında’ sloganıyla düzenlenen etkinlikte, çocuklar kurabiye yapımı, süslemesi ve kupcake süslemesiyle ilgili olarak bilgilendirildi.
 Çocuklar, birlikte hamur yoğurarak kurabiye yaptı, şeker hamurlarıyla zevklerine göre süslemeler uyguladı.
 Magic Touch Group sponsorluğunda düzenlenen etkinlikte çocuklar yaptıkları kurabiyeleri pişirip yeme imkanı da buldu.
 5-8 yaş arası 14 Sos Çocuk Köyünde yaşayan çocuğun katıldığı etkinlik Pedagog Bora Liman ve sponsor Magic Touch Group Direktörü Özlem Özbekoğlu eşliğinde gerçekleştirildi.
 Çocukların çok eğlendiği etkinlikte ayrıca günün anısına resimler çekildi ve pasta kesildi.
  Etkinliği organize eden Şekerlokum Pastacılık Direktörü Çilem Dağıstanlı da bu işe hobi olarak başladığını anlatarak, bir gün içerisinde bu işe girmeye karar verdiğini ve aldığı eğitimlerle kendini geliştirdiğini kaydetti.
 Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiğini vurgulayan Dağıstanlı, çocukları sevindirmek, eğlendirmek ve onların el becerilerini ortaya çıkarmak, kendilerine güven duygularını artırmak için böyle bir etkinlik organize ettiğini ifade etti.
 Dağıstanlı, çocukların yüzündeki gülümsemeyi ve mutluluğu görmenin paha biçilmez olduğunu vurgulayarak, etkinlikteki tüm detayları onlara özel olarak hazırladığını kaydetti.
   Dağıstanlı, etkinliğe katkı koyan SOS Çocuk Köyü Yetkililerine, sponsoru Özlem Özbekoğluna ve katılan tüm çocuklara teşekkürlerini sundu.
   Etkinliğin sonunda çocuklara katılım belgeleri takdim edilerek, onlara özel olarak yapılan SOS Logolu yenilebilir özel kağıt baskılı kurabiyeler ikram edildi. 
   Genç girişimci Çilem Dağıstanlı önümüzdeki günlerde farklı projelere de imza atmaya hazırlanıyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner608

banner474