“Kendini Modifiye Et”

Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi’nde Abdulaziz Yılmaz, öğrencilere hayatın püf noktalarını anlattı

“Kendini Modifiye Et”
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi’nde (KISBÜ)  Uzman Psikolog ve Yazar Abdulaziz Yılmaz tarafından verilen “kendini modifiye et” konferansında, öğrencilerin hayatı tanımasına yönelik püf noktaları ve başarılı olmanın kriterleri anlatıldı.
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi Gençlik Araştırmaları ve Fikir Kulübünün, KISBÜ Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Birimi ile işbirliği içerisinde düzenlediği konferansın açılışında konuşan, KISBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Tümer, gençliğinin gelişmesine ve kendisini tanımasına yönelik etkinliklere  üniversite olarak büyük önem verdiklerini, bu tür faaliyetlerin devam edeceğini söyledi.
Uzman Psikolog ve Yazar Abdulaziz Yılmaz, büyük ilgi gören konferansta, öğrencilerin kendini ve hayatı tanıması için önemli püf noktalarına değindi.  Hayatta başarılı olmanın kriterlerini kendine has üslubu ile anlatan Yılmaz, katılımcıların sorularını da yanıtladı ve konferansın sonunda kitabını imzaladı.
Kulüp Başkan Yardımcısı Mustafa Öztürk de, kulübün amacı ve yapmayı planladıkları faaliyetler hakkında katılımcılara bilgi verdi.
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER