YDÜ Mühendislik Fakültesi 22. Dönem Güz Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi

banner453

Diplomalar verildi

YDÜ Mühendislik Fakültesi 22. Dönem Güz Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi
banner432

 Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, 2018-2019 Güz dönemi mezuniyet töreni, Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi Büyük Salon’da gerçekleştirildi.

Verilen bilgiye göre, Yakın Doğu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Bektaş, Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özsöz, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, öğrenciler ile aileler katıldığı tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Törende, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özsöz, dönem mezunu öğrencileri adına Sıla Taşkın, yabancı öğrenciler adına ise Omar Aldaher birer konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Anabilim Dalı Öğretim Elemanlarından Doç. Dr. Kamil Dimililer, Derviş Paşa, Eyüp Kavalcı ve Güney Bensel tarafından müzik dinletisi yapıldı. Yakın Doğu Üniversitesi Kıbrıs Halk Dansları Topluluğu’nun törende yaptığı  gösterileri de beğeniyle izlendi. Gösterilerin ardından öğrencilere diplomaları verildi. Tören geleneksel kep atma merasimi ile son buldu.
 

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER