banner493

Nefes alamıyoruz

Gönyeli’deki dere yatağından çıkan pis koku ve sineklerden rahatsız olan vatandaşlar yetkililerin konuyla ilgilenmediğini söyledi

Nefes alamıyoruz
banner432
Melin DOBRAN
Gönyeli’deki derenin yanında ikamet eden vatandaşlar, pis kokudan ve sineklerden dolayı rahatsız olduğunu dile getirdi. Hem belediyeye hem de Çevre Dairesi’ne durumu bildirdiklerini belirten vatandaşlar, kimsenin konuyla ilgilenmediğini savundu.
Diyalog’a ulaşan vatandaşlar, derenin yaydığı kötü koku nedeniyle evde kapı pencere açamaz hale geldiklerini, bölgede nefes almanın zor olduğunu söyledi.

“İlgilenen yok”
Diyalog’a konuşan vatandaşlar, “Defalarca hem Çevre Dairesi’ne hem de Gönyeli Belediyesi’ne bildirdik. Belediyedeki personel dereyi temizleyecek iş aracının olmadığını söyledi. Kimse ilgilenmiyor. Ne evimizde ne de bahçemizde oturamıyoruz. Kokudan durulmuyor. Nefes alamayacak duruma geldik. Dereden çıkan mikroplu sinekler, yüzümüzü gözümüzü ısırıyor. Bu hastalığa davetiyedir. Nasıl ki biz zamanında vergimizi, faturamızı ödüyoruz, belediyenin de zamanında iş yapmasını istiyoruz. Hiçbir yetkili sorunlarla ilgilenmiyor” dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2016, 10:00
banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner465

banner460