banner564
banner556

Verilmiş sadakaları vardı

Keskin virajda direksiyon hakimiyeti kaybedilen ve yol kenarındaki çukura düşerek durabilen araçtaki 4 kişi olaydan burnu bile kanamadan kurtuldu

banner611
Verilmiş sadakaları vardı
banner598
banner616

Münir ÇAKIR

Değirmenlik-Girne anayolunda dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazası büyük bir şans eseri ucuz atlatıldı. Sürücüsünün keskin virajda direksiyon hakimiyetini kaybederek anayol kenarındaki çukura düşen GP 887 plakalı araçta bulunan 4 kişi olaydan burnu bile kanamadan kurtuldu.

 

“Allah’tan kimseye birşey olmadı”

Kazadan sonra büyük şok yaşadığı gözlemlenen araç sürücüsü Murat Berat Uslu, “Girne’den Değirmenlik istikametine doğru geliyorduk, burası fazla kullandığım bir yol değil. Virajın bu kadar keskin olabileceğini tahmin edemedim. Allah’tan kimseye birşey olmadı. Ben ve arabada bulunan diğer arkadaşlarımın durumu iyi. Allah beterinden saklasın. Bundan sonra bu yolda daha dikkatli araba kullanırım artık” diyerek yaşadığı olayı anlattı.

 

Yolda ışıklandırma hiç yok

Girne-Değirmenlik anayolundan kaza esnasında geçen çok sayıda sürücü, olayda ölen yada yaralanın olmamasını sevindirici bularak, ışıklandırması olmayan yol hakkındaki şikayetlerini aktardı. Özellikle ağır yük vasıtalarının çok sık kullandığı yolda ciddi bozulmalar olduğunu söyleyen sürücüler, Girne-Değirmenlik arasındaki anayolda geceleri araç kullanmanın ustalık gerektirdiğini savundu.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2014, 03:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner608

banner581

banner474