banner493

Letafet Bar’a yıldız yağıyor

Milyonların gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Yeşim Salkım, repertuarındaki birbirinden nadide şarkıları, Girne’de seslendirdi

Letafet Bar’a yıldız yağıyor
banner432
Kamil HÜNERLİ
Kuzey Kıbrıs’a her hafta getirdiği ünlü isimlerle dikkat çeken Merit Park Otel’in eğlence merkezi Letafet Bar’da önceki akşam, Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Yeşim Salkım sahne aldı. 
Milyonların gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Yeşim Salkım, Letafet Bar’daki hayranları için repertuarındaki birbirinden nadide şarkıları seslendirdi.
Evliliği ve mutluluğunu dilinden düşürmeyen sanatçı bütün misafirlerin masalarını tek tek dolaştı. Özellikle yeni evli çiftlere takılan ve “bir an önce çocuk yapın ben 40’ından sonra doğurdum” diyen Yeşim Salkım, seyircileriyle sıcak ilişkiyi gece boyunca hiç koparmadı.

Ayakkabısının topuğunun azizliğine uğradı 
Her anı birbirinden güzel geçen konser, Yeşim Salkım ve seyircisinin bir an olsun düşmeyen enerjisi ile sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. Derin yırtmaçlı kıyafeti ile beğeni toplayan Yeşim Salkım izleyiciler arasında gezerken Valentino marka ayakkabısının topuğunun azizliğine uğradı. Seyirciler arasından da sesine güvenen izleyicileri sahneye davet etti ve küçük bir ses yarışması düzenledi.
Otel misafirlerinin ve Kıbrıslı hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği Merit Park Otel’in eğlence merkezi Letafet Bar yetkilileri, yaza damga vuran konserlere devam edeceklerini belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2014, 09:16
banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner468

banner460