banner493

Şebnem Ferah Trakya festivalinin ilk günü izleyenleri büyüledi

40 bin kişiye söyledi

Şebnem Ferah Trakya festivalinin ilk günü izleyenleri büyüledi
banner432

 Enez sahilinde 11-12-13 Ağustos tarihlerinde gerçekleşen Trakya’nın en büyük müzik festivali ‘Trakya Müzik Festivali’nin ilk gün kapanış konuğu Şebnem Ferah oldu.
   Bu yaz müzikseverleri Enez sahilinde sınırsız eğlenceye davet eden festivalde; yayınladığı ilk albümü “Kadın”dan bu yana söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliği ile Türk müzik tarihinde önemli bir yer edinen Şebnem Ferah, alanı dolduran 40 bin kişi tarafından coşkuyla karşılandı. Ferah, Çakıl Taşları ile başladığı konserine son albümünden “Bir Başka Yol Var” ve “Küllerinden” ile devam etti.
   Sahnede yaptığı konuşmada, kendisini dinlemeye gelenlere coşkulu bir ‘Hoşgeldiniz’ diye seslenen Şebnem Ferah; ‘Nasılsınız. İyi misiniz? Keyfiniz yerinde mi? Güzel bir gün geçirdiniz mi?  Sevgili dostlarımız geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz. Ayrıca hepinize güzel bayramlar diliyoruz. Bu bayram günü bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz’ konuşmasından sonra yeni video klibi ‘Koridor’  şarkısı başladığı andan itibaren festival seyircisi büyük bir koro halinde marş söyler gibi eşlik etti.
   Festival coşkusunun hiç eksilmeden devam ettiği konserde Şebnem Ferah’a sahnede müzisyen arkadaşları, Ozan Tügen(klavyeler), Barış Manisa (gitar), Buket Doran(bas gitar), Aykan İlkan(davul), Serdar Barçın(flüt) ve Ceren Tügen(vokal) eşlik etti.
 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner472

banner460