banner564
banner556

Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu mağazalarda yerini aldı

Şehir Modasının Trend Alarmı

Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu mağazalarda yerini aldı

    2018-2019 Sonbahar-Kış Koton Kadın Koleksiyonu, şehir modasının trendlerini belirledi. Terzi dikimi akımının moda dünyasını domine ettiği sezonda maskülen giyimden ilham alan desen ve kumaşlar dikkat çekiyor.

 
   Şehirli kadının modern stillerine imza atan Koton 2018-2019 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu, moda dünyasına hızlı bir dönüş yapan terzi dikimi akımıyla ön plana çıkıyor. Maskülen giyim tarzının etkisiyle tasarımlarda yerini alan kaz ayağı ve ekose desenleri de koleksiyonun anahtar parçalarını belirliyor.
 
Kruvaze blazer ceket ve dar pantolonların kadınsı siluetlerle buluşturulduğu koleksiyonda fular ve eşarp desenleri de sıklıkla tercih ediliyor. Şal desenleri ile geometrik şekilleri bir araya getiren koleksiyon, dökümlü elbise, bluz ve pileli etekten oluşan kombinlerle şehirli kadınlara modern stil alternatifleri sunuyor.
 
Görselliğin renk ve desenlerle vurgulandığı sezonda, kırmızıyla karıştırılmış tüvit takımlar, kalın kırmızı-beyaz kazayağı desenleri, chanel tarzı tüvitler, ekose gibi geometrik desenlerle geliştirilen balıkçı yaka tasarımlar ve monokromatik tasarımlar bulunuyor. İndigo ve kobal mavisi başta olmak üzere yeni sezonun rengi olarak belirlenen mavi tonlarının hakimiyet kurduğu koleksiyon, metalik renklerdeki şişme montlar ile tamamlanıyor. Yine sezonun bir diğer önemli renk grubu arasında gösterilen koyu karmen ve ateş kırmızısı renkleri de koleksiyondaki monokromatik kullanımlara örnek oluşturuyor.
 
Renk kombinasyonlarının derinliğine ve zenginliğine atıfta bulunan koleksiyonda görkemli ve lüks kumaşlar tercih ediliyor. Pelüş ve kürk görünümlü dış giyim tasarımlarıyla güçlü stiller oluşturan Koton, çiçek desenli şifon elbiseler de her giyim zevkine uygun alternatiflere ev sahipliği yapıyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473