banner564
banner556

Ay. Napa’da turistlere uyuşturucu satan dükkana operasyon

Rum polisi, Ay. Napa’da bir dükkana yaptığı operasyonda 2 bin 392 adet hap, 932 paket eczacılık müstahzarı (eczacı tarafından hazırlanan preparat) ve 274 gram toz halinde sentetik hintkeneviri buldu.

Ay. Napa’da turistlere uyuşturucu satan dükkana operasyon
Simerini ve diğer gazeteler, operasyon düzenlenen dükkanın 29 ve 26 yaşlarında iki Bulgar tarafından çalıştırılan bir “sex shop” olduğunu, ilaç ve uyuşturucuların da turistlere satıldığını yazdı. Rum polisi Larnaka’da düzenlediği bir başka operasyonda da, bağımlılık yaratan ve ölümcül etkileri olan gülme gazı (laughing gas) sattıklarını saptadığı üç kişiyi tutukladı. Bu kişilerin tasarrufunda 135 tüp gülme gazı, 40 adet kullanılamaz durumda 26 adet de kullanılmış metal ampul bulundu.

LARNAKA’DA DA “GÜLME GAZI” BULUNDU

Lefkoşa, 12 Ağustos 14 (T.A.K.):  Rum polisi, Ay. Napa’da bir dükkana yaptığı operasyonda 2 bin 392 adet hap, 932 paket eczacılık müstahzarı (eczacı tarafından hazırlanan preparat) ve 274 gram toz halinde sentetik hintkeneviri buldu.

Simerini ve diğer gazeteler, operasyon düzenlenen dükkanın 29 ve 26 yaşlarında iki Bulgar tarafından çalıştırılan bir “sex shop” olduğunu, ilaç ve uyuşturucuların da turistlere satıldığını yazdı.

Habere göre Rum polisi Larnaka’da düzenlediği bir başka operasyonda da, bağımlılık yaratan ve ölümcül etkileri olan gülme gazı (laughing gas) sattıklarını saptadığı üç kişiyi tutukladı. Bu kişilerin tasarrufunda 135 tüp gülme gazı, 40 adet kullanılamaz durumda 26 adet de kullanılmış metal ampul bulundu.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2014, 11:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turkish power
Turkish power - 2 yıl Önce

Dünyaya demokrasi hak hukuk adalet medeniyet zırvaları sıkıp dibine kadar sömüren alicenap ab ülkeleri ve abd canada vs tüm dünyayı asiya bogduklari aşıları %99 unu kendilerine hupletmedikleri için çok müteşekkiriz

SIRADAKİ HABER

banner471

banner465