banner564
banner556

‘Amacımız maçı kazanmak’

Hamitköy Teknik Direktörü Ahmet Sakallı, Gönyeli maçı ile ilgili açıklamada bulundu

‘Amacımız maçı kazanmak’

 Beyzade ÜNALMIŞ

Son haftalarda istediği sonuçları alamayan Hamitköy hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Gönyeli maçına kilitlendi. Hamitköy Teknik Direktörü Ahmet Sakallı, Gönyeli maçı ile ilgili olarak verdiği demeçte 6 puanlık bir maça çıkacaklarını bu nedenle karşılaşmayı kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını söyledi. 3 saha 1’de salon çalışması ile Gönyeli maçına hazırlandıklarını aktaran Sakallı, oyuncu grubunun maçın ciddiyetinde olduğunu söyledi.

Altı puanlık maç
Hamitköy Teknik Direktörü Ahmet Sakallı, konuk edecekleri Gönyeli ile aralarında 4 puanlık farkın olduğunu, rakiplerini mağlup edip hem farkı 7’ye çıkarmak hem de üst tarafa tırmanmak istediklerini söyledi. On üçüncü hafta itibariyle %100 kazanmaları gereken bir maç olduğunu ve takımının maçın ciddiyetinde olduğunu aktaran Ahmet Sakallı, Pazar günü kendi sahalarında oynayacakları maçı kazanmak istediklerini söyledi. Maç öncesi hazırlıklarının artık sonuna geldiklerini aktaran Ahmet Sakallı, ideal on bire yakın bir kadro ile maça çıkacaklarını ve galip gelmek adına çalacak olan son düdüğe kadar mücadele edeceklerini vurguladı.

Yirmi puan ve üzeri
Sezon öncesi ilk devre hedefi olarak 20 puan ve üzerini belirlediklerini, şu an itibariyle hedeflerine yakın olduklarını aktaran Hamitköy Teknik Direktörü Ahmet Sakallı, kalan 3 maçtan çıkarabilecekleri en iyi sonucu çıkarıp devre arasına girmek istediklerini söyledi. Olaya maç maç baktıklarını bu nedenle tüm planlamalarını Pazar günkü Gönyeli maçına yaptıklarını vurgulayan Sakallı, Gönyeli karşısında galip gelip yollarına emin adımlarla devam etmek istediklerini sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473