banner564
banner556

Aytaç: Yarışa geri döndük

Hafta sonu Hamitköy’ü mağlup eden Mormenekşe’nin teknik direktörü önemli açıklamalarda bulundu

Aytaç: Yarışa geri döndük
Beyzade ÜNALMIŞ
K-Pet Birinci Lig’in doğu temsilcisi Mormenekşe hafta sonu deplasmanda oynayacağı Girne Halk Evi karşılaşmasının hazırlıklarına başladı. 11 hafta sonunda topladığı 19 puanla beşinci sırada bulunan Mormenekşe, Girne Halk Evi deplasmanından galibiyetle dönmeyi planlıyor. Girne Halk Evi deplasmanından galibiyetle dönmeyi hedeflediklerini belirten Teknik Direktör Bülent Aytaç, zorlu rakipleri karşısında iyi sonuç alacaklarına inandığını belirtti.
GHE ligin iyi takımı
Ligin on ikinci haftasında deplasmanda Girne Halk Evi ile karşılaşacak olan Mormenekşe’de Teknik Direktör Bülent Aytaç verdiği demeçte, Hamitköy karşılaşmasında elde ettikleri galibiyetle yarışa yeniden geri döndüklerini belirtti. Hamitköy karşısında doğru sayılarının fazlalığını ön plana çıkaran Aytaç, elde ettikleri galibiyetin iyi oyunları sonrası önemli olduğunu vurguladı. Bu hafta ligin iyi ve dirençli takımı olan Girne Halk Evi karşısında Mormenekşe galibiyetini taçlandırma yanında, yeni bir serinin başlangıcını hedeflediklerini söyleyen Mormenekşe Teknik Direktörü Bülent Aytaç, Hamitköy karşısında sergiledikleri performansı Girne Halk Evi karşısında devam ettirmeleri durumunda iyi sonuç alabileceklerine dikkat çekti.
Kayıpları değerlendirdik
Ligde on birinci hafta geride kalırken 4 mağlubiyet 1’de beraberlikleri bulunduğuna dikkat çeken Mormenekşe Teknik Direktörü Bülent Aytaç, yaşanan kayıplarının 3’ünün sentetik sahada olmasına dikkat çekti. Görneç, Gönyeli ve Maraş ile deplasmanda sentetik zeminde karşılaştıklarını ve puanın kaybının büyük kısmını burada yaşadıklarını aktaran Aytaç, takımının iyi eminde kaliteli ve etkili futbol oynadığını vurguladı. Bu haftaki Girne Halk Evi deplasmanının yine bu denli güzel zeminde oynanacağını hatırlatan Bülent Aytaç, rakiplerinin de iyi ve kaliteli ayaklardan oluştuğunu bu sebeple kaliteli bir maç gününün sporseverleri beklediğini söyledi. Mormenekşe olarak üst tarafta kalma adına Girne Halk Evi karşısında kazanma düşünceleri olduğunu hatırlatan Bülent Aytaç, 4 idmanla hazırlanacakları karşılaşma öncesi Turgut ve Fetin’in aralarında olamayacağını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2017, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473