CAS savunması tamam, karar bekleniyor

Galatasaray, UEFA'dan aldığı bir yıllık men cezası için artık CAS kararını bekliyor. Sarı-kırmızılılar cezanın kaldırılması için savunma yaptı.

CAS savunması tamam, karar bekleniyor
Fransa'nın başkenti Paris'teki Gide Avukatlık Bürosu'nda yapılan ve yaklaşık 5 saat süren duruşmaya Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, başkan yardımcısı Eşref Alaçayır, hukuk işlerinden sorumlu yönetici Ural Aküzüm ve kulüp avukatı Jean-Louis Dupont katıldı.
CAS ile yapılan toplantının ardından duruşmaya dair bilgiler veren Dursun Özbek şunları söyledi: “Toplantı onların bize gönderdikleri ilk mektubun aynısını okudular. Biz de bugüne kadar olan gelişmeler dahil olaya nasıl baktığımızı söyledik. Buradaki Galatasaray'ın haklarını korumak için müdafaamızı yaptık. Detaylara fazla girmek istemiyorum çünkü, bir karar aşamasında. Mahkemesi süren bir şey hakkında detay vermek doğru olmaz. Taraftarların,
camianın beklentilerini biliyoruz. Biz de onun için buradayız. Tabii beklemek lazım çok kısa sürede, 20'sinde en geç 23'ünde bu ayın kararı açıklayacaklar. Dolayısıyla biraz sabırla
olursak kararı net olarak öğreneceğiz. Herkes net olarak şunu bilmeli ki biz içeride kaldığımız süre içerisinde Galatasaray'ın haklarını müdafaa etmek için son derece iyi hazırlanmıştık. Şimdi bekleme sürecindeyiz, yorum yapmak istemiyorum çünkü çok kısa sürede karar zaten açıklanacak.”

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 10:47

Diyalog Gazetesi

banner478
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner455

banner460