banner493

Çetinkaya’dan Akpınar’a ziyaret

Çetinkaya camiasını temsil eden bir heyet, GAÜ Kurucu Rektörü ve GAÜ Çetinkaya Onursal Başkanı’na ziyaret gerçekleştirdi

Çetinkaya’dan Akpınar’a ziyaret
banner432

 Girne Amerikan Üniversitesi ile Çetinkaya Kulübü arasında isim işbirliğinin sona ermesinin ardından, Çetinkaya camiasını temsil eden bir heyet, GAÜ Kurucu Rektörü ve GAÜ Çetinkaya Onursal Başkanı Serhat Akpınar’a ziyaret gerçekleştirdi.

GAÜ Kurucu Rektörü Serhat Akpınar’a gerçekleştirilen ziyarette, KAÜ Mütevelli Heyeti Başkan Vekili ve GAÜ Çetinkaya Başkanı Doç. Dr. Asım Vehbi’de hazır bulunurken, ziyarete, Çetinkaya Başkan Vekili Hasan Hıdıroğlu, Çetinkaya Divan Başkanı Dr. Bülent Dizdarlı ve Futbol Şubesi’nden Erhan Soykut katıldı. 3 yıldır devam eden işbirliğinin sona ermesi ve yeni dönemde, iki kurum arasında yapılabilecek işbirliklerinin masaya yatırıldığı bir görüşme gerçekleştirdi.

Akpınar “Gönül birlikteliğimiz hiçbir zaman bitmeyecek”
GAÜ Kurucu Rektörü Serhat Akpınar ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamasında, bazı nedenlerden dolayı 3 yıldır devam eden GAÜ ve Çetinkaya iş birlikteliğine son vermek zorunda kaldıklarını belirterek, kulüp ile yıllardır süregelen gönül birlikteliğinin hiç bir zaman sona ermeyeceğini vurguladı. Akpınar, bundan sonraki süreçte bir çok konuda desteklerini sürdüreceklerini belirttiği açıklamasında, Çetinkaya Türk Spor Kulübü’nün büyüyüşünü yakından takip edeceklerini söyledi.  

Dizdarlı “GAÜ bize el uzattı”
Çetinkaya Divan Başkanı Bülent Dizdarlı görüşme ile ilgili yaptığı açıklamada, 3 sene önce çok kötü bir durumdayken GAÜ’nün kendilerine el uzattığını ve düştükleri bataklıktan çıkmalarını sağladığını söyleyerek, tüm GAÜ ailesine ve yönetimine teşekkürlerini iletti. 

Dizdarlı “Tarih GAÜ 'ün yaptığı katkının değerini ortaya koyacak”
“Tarih ileride bu dönemi en iyi şekilde değerlendirecek ve GAÜ 'ün yaptığı katkının değerini ortaya koyacaktır. Her ne kadar protokol süresi bitmeden bir ayrılık olacaksa da, bunun kâğıt üzerinde olacağı ve birlikteliğin bir şekilde devam edeceğine inanıyorum” diyen Dizdarlı “Çetinkaya ve GAÜ bu ülkenin markalarıdır. Birbirleri arasında oluşan gönül bağının; ekonomik ve sosyal alana da yansıtmaları gayet doğal olacaktır. Dediğim gibi; geçmişte yapılanlar için teşekkür ederken, gelecekteki işbirliğimizi de kutlamak istiyoruz.” dedi.
Görüşmenin sonunda Çetinkaya heyeti, bugüne kadar göstermiş oldukları destekten dolayı, Akpınar’a teşekkür plaketi takdim etti.
 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner472

banner460