Dairelerde kuralar çekiliyor

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası-2015 için son toplantı bugün yapılıyor

Dairelerde kuralar çekiliyor
banner432
Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Sahası Futbol Turnuvası-2015 için hazırlıkların sonuna gelindi. Geleneksel olarak gerçekleştirilen ve bu yıl beşincisi düzenlenecek Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda gurup kuralarının çekileceği ve fikstürün belirleneceği son toplantı bugün yapılacak.
Geçmiş yıllarda olduğu gibi spor yazarı İbrahim Özsoy tarafından düzenlenecek turnuva bu yıl 27 Temmuz Pazartesi günü başlayacak. Hasan Ramadan Cemil adına bu yıl ikincisi düzenlenecek turnuva yine Göçmenköy Halı Sahası’nda gerçekleşecek ve maçlar Pazartesi-Çarşamba akşamları oynanacak.
Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası-2015 için son kayıtlar ve gurup kuralarının çekileceği toplantı bugün saat 18.00’da Atatürk Stadyumu altındaki Spor Yazarları Derneği İletişim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 
Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası 2015 ile ilgili olarak talimatlar ve yapılan düzenlemeler takım temsilcilerine daha önce aktarılmıştı ve bugün de gurup kuraları çekilerek Pazartesi günü başlayacak turnuva için tüm hazırlıklar tamamlanmış olacak. Son kayıtların bugün yapılabileceği turnuvaya ilgi gösteren dairelerin 05428552925 numaralı telefonla İbrahim Özsoy’a ulaşmaları gerektiği kura çekimi sonrasında kayıt kabul edilmeyeceği vurgulandı. 

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2015, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER