banner493

Dairelerde son haftaya girildi

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grup maçlarının sonuna gelindi. Göçmenköy Halı Sahası’nda gerçekleştirilen turnuvada maçlar salı ve Perşembe akşamları oynanıyor ve bugün A grubunun son maçları oynanacak.

Dairelerde son haftaya girildi
banner432
“A” grubunda üçüncü hafta oynanması gereken ve ertelenen Çevre Bakanlığı-Telefon Dairesi maçı ise Perşembe günü oynanacak ve bu maçın neticesi sıralamayı etkileyecek.
banner499
Turnuvada son haftaya “A” grubunda Telefon Dairesi ve Çevre Bakanlığı kayıpsız girerken, Hazine ve Muhasebe Dairesi ile Devlet Hastanesi takımları ise çeyrek finale yükselmeyi garantileyen diğer takımlar oldu. “B” grubunda ise İçişleri Bakanlığı ile Maliye Bakanlığı oynadıkları tüm maçlarını kazanarak son haftaya girerken iki takım Perşembe günü karşı karşıya gelecek ve bu maçın sonucu lideri belirleyecek.
Turnuvada çeyrek final maçları 25 Ağustos Pazartesi oynanacak ve gruplarda lider olan takım diğer grubun dördüncü sıradaki takımı ile eşleşecek. Grup ikincileri ise üçüncülerle eşleşecek ve çeyrek finalde takımlar yarı final mücadelesi verecek.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2014, 08:55
banner508
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner473

banner460