KTFD Sadıklar’a emanet

Kıbrıs Türk Futbolcular Derneği’nin, geçtiğimiz akşam Kolan British Hospital’da gerçekleştirdiği olağanüstü genel kurulda Hüseyin Sadıklar başkanlığa seçildi

KTFD Sadıklar’a emanet
banner432
Kıbrıs Türk Futbolcular Derneği, geçtiğimiz akşam Kolan British Hospital’da olağanüstü genel kurul gerçekleştirdi. 
Hüseyin Sadıklar’ın başkan adayı olmak istemesinden sonra Salih Işık’ın Kıbrıs Türk Futbolcular Derneği başkanlığından ayrılma kararı almasından sonra gerçekleştirilen olağan üstü genel kurula, yaklaşık 30 futbolcu katıldı.
Kıbrıs Türk Futbolcular Derneği olağan üstü genel kurulu, divan kurulunun oluşturulmasıyla başladı. Nazım Aktunç divan başkanı olurken, sekreterliklere ise Asilkan Sadıkoğlu ve Hüseyin Adal getirildi.
Salih Işık’ın okuduğu faaliyet ve mali raporlar, oy birliği ile aklandıktan sonra özelde futbolumuza genelde sporumuza büyük katkı koyan Kolan British Hospital’ın Başhekimi Dr. Harun Gülmez, Salih Işık ve Hüseyin Amcaoğlu genel kurula birer konuşma gerçekleştirdiler.
Divan başkanı Nazım Aktunç daha sonra tüzüğün 17. maddesinde değişiklik yapılması önerisini genel kurula sunarken, değişiklik oy birliği ile kabul edildi.
Daha sonra ise başkanlık seçimine geçilirken, olağan üstü genel kurula tek aday olarak giren Hüseyin Sadıklar, oy birliği ile başkanlığa seçildi. 
Hüseyin Sadıklar başkan seçildikten sonra görevi devraldığı Salih Işık’a bir teşekkür plaketi verip genel kurula yönelik konuşma gerçekleştirdi.
İlerleyen günlerde görev dağılımını yapacak olan Hüseyin Sadıklar’ın yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

1) Hüseyin Sadıklar
2) Fırat Ersalan
3) Ali Duvarcı
4) Serkan Önet
5) Salih Güvensoy
6) Tunç Özgürgün
7) Kadir Hakel
8) Kemal Uçaner
9) Asilkan Sadıkoğlu
10) Aksel Kaptanoğlu
11) Abbas Osum
12) Mehmet Fuat
13) Hüseyin Adal
14) Kasım Tağman
15) Mehmet Barkınay

Disiplin Kurulu
1) Hasan Piro
2) Kaan Güder
3) Coşkun Ulusoy

Denetleme Kurulu
1) Serhan Önet
2) Devrim İzge
3) Ertan Denizer

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2015, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner468

banner460