banner564
banner556

Mağusa Gençlik tutulmuyor

İlk 3 haftanın ardından kayıpsız 2 takımdan biri olan Mağusa Gençlik Akademisi, Baf Ülkü Yurdu ile birlikte 9’ar puan ve +12 averaj ile zirvenin yeni sahibi oldu

Mağusa Gençlik tutulmuyor
Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen 2015 Takımsal Bilardo Ligi'nde ilk 3. haftanın ardından zirvenin yeni sahibi Mağusa Gençlik Akademisi oldu.
İlk 3 haftada gösterdiği performans ve elde ettiği 3 galibiyet ile kayıpsız 2 takımdan biri olan Mağusa Gençlik Akademisi, Baf Ülkü Yurdu ile birlikte 9’ar puan ve +12 averaj ile ilk sıraya yerleşti. Geçtiğimiz gün tamamlanan 3 hafta karşılaşmalarında Baf Ülkü Yurdu Deniz Plaza Spor Kulübü’nü 6-0, Mağusa Spor Derneği ise Mehmetcik Türk Çiftçiler Birliği’ni 4-2 mağlup ederken, Vakıflar Spor Kulübü Alsancak Belediyesi’ni, Doğu Akdeniz Üniversitesi Lefkoşa Türk Belediyesi’ni, Mağusa Gençlik Akademisi ise Akdeniz Spor Birliği’ni aynı skor ile 5-1 mağlup etti.
Bu sonuçların ardından topladıkları 9’ar puan ile Mağusa Gençlik Akademisi ile Baf Ülkü Yurdu ilk 2 sırada yer alırken, Vakıflar Spor Kulübü ile Doğu Akdeniz Üniversitesi 6’şar puan ile onları izleyen takımlar oldular.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2015, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner474