banner493

Mahkemeye başvuruyor 

Cemal Erdoğan, Hentbol Federasyonu tarafından verilen ceza için Spor Dairesi Ceza Kurulu’na başvurdu

Mahkemeye başvuruyor 
banner432

 Hentbol Federasyonu Ceza Kurulu’nun verdiği cezalara itiraz eden Esentepe Belediyesi Salon Sporları Spor Kulübü Başkanı Cemal Erdoğan, Spor Dairesi Ceza Kurulu’na başvurdu. Erdoğan ligin durdurulması yönünde ara emri alınması için avukatları ile mahkemeye başvuruyor.

Olaylı YDÜ-Esentepe maçı sonrası yaklaşık 1 ay duran ve cezaların açıklanmasıyla birlikte bugün tekrar kalındığı yerden oynanmaya başlanan Yıldız Erkekler Ligi’nde Esentepe Belediyesi Salon Sporları Spor Kulübü Başkanı Cemal Erdoğan takımının dün oynaması gereken MGA maçına çıkmadı. Oynanacak Serdarlı maçına da çıkmayacaklarını belirten Erdoğan federasyonun verdiği ceza konusunu Spor Dairesi Ceza Kurulu’na taşıdıklarını, bugün de avukatları aracılığıyla mahkemeye başvurup ara emri aldıracaklarını söyledi.

Erdoğan’dan şok iddia: “Bu sezon oynanan hiçbir lig geçerli değildir”
Esentepe Belediyesi Salon Sporları Spor Kulübü Başkanı Cemal Erdoğan Arena Spor Kolik’e yaptığı açıklamada şok bir iddiada bulundu. Bu sezon Esentepe olarak katıldıkları liglerde Hentbol Federasyonu’nun hiçbir oyuncusuna lisansını vizelemediğini, oyuncularının vizesiz oynadığını ve getirdiği üç yabancı oyuncuya da federasyonun lisans çıkartmadan oynattığını iddia etti. Erdoğan ayni uygulamanın mutlaka başka kulüplere de yapıldığını düşündüğünü belirterek yarın avukatları aracılığı ile mahkemeye başvuracaklarını ve oynanmakta olan Yıldız Erkekler Ligi için ara emri, bu sezon diğer oynanıp biten liglerin de geçersiz sayılması için gerekli girişimi yapacaklarını söyledi. 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner472

banner460