Mesai başladı

Paddy Power CONIFA Dünya Kupası'nda yer alacak olan KKTC Milli Takımı İlk antrenmanını dün yaptı

Mesai başladı

 KKTC Milli Takımı Londra’da yapılacak olan CONIFA Dünya Kupası hazırlıklarına dün başladı. Paddy Power CONIFA Dünya Kupası'nda yer alacak olan KKTC Milli Takımı İlk antrenmanını Lefkoşa Atatürk Stadı’nda yapan Milli Takım antrenmanına izinli olan 4 futbolcu dışındaki futbolcular katıldı.

KKTC Milli Takım Teknik Direktörü Mustafa Borataş nezaretinde yapılan antrenmanla hazırlıklara başlayan futbolcular 19 Mayıs’a kadar günde tek antrenmanla hazırlanacak.
21-24 Mayıs arasında sabah ve akşam oymak üzere günde çift idman ile hazırlanacak Milli takım son antrenmanını 28 Mayıs’ta Lefkoşa Atatürk Stadı’nda yapacak ve 30 Mayıs’ta Londra’ya hareket edecek.

Borataş: Hedefimiz şampiyonluk
Milli Takım Teknik Direktörü Mustafa Borataş yaptığı açıklamada KKTC’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini belirterek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.
Borataş “Her zaman hedefimiz şampiyonluktur. Geçtiğimiz yıl kendi yerimizde ikinci olduk.
Bu yıl rakipler daha güçlü. Hatta bazı takımların oyuncuları Avrupa takımlarında oynayan oyuncular. Ancak bizim takımımız da güçlü ve çıkıp maçlarımızı oynayacak ve şampiyonluğun en güçlü adayı olacağız” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER