banner564

Norveçliler rahat kazandı 5-1

Re Videregaende Skole U19 ile Düzkaya U21 takımları dün Çatalköy Nihat Bağcıer Sahası’nda karşılaştı

Norveçliler rahat kazandı  5-1
banner598
Kamp amacıyla ülkemizde bulunan Norveç’in Re Videregaende Skole U19 takımı ile Düzkaya U21 takımları dün Çatalköy Nihat Bağcıer Sahası’nda bir karşı karşıya geldiler. Konuk takım oyuna golle başlarken maçta özellikle çok pas yapmaları dikkat çekti. İlk yarıda Düzkaya takımı rakibi karşısında pek etkili olamazken devreyi de 4-0 konuk ekip önde tamamladı.
İkinci yarıda Düzkaya takımı Norveç ekibinin üzerine gitmeye başladı ve golü de bularak skoru 4-1’e getirdi. Oyun üstünlüğünü sürekli elinde tutan ve birçok gol pozisyonuna giren Norveç ekibi oyunun sonlarında bulduğu golle skoru 5-1 yaptı ve karşılaşma da bu sonuçla sona erdi.
Ülkemizde faaliyet gösteren Tour Plus’ın organize ettiği program önümüzdeki hafta yeni bir takımın gelmesiyle devam edecek. 9-16 Kasım tarihleri arasında gelecek olan ikinci kafile sadece 35 kız futbolcudan oluşuyor. Norveç ekibi kamp çalışmalarının yanında ülkemiz kadın futbol takımları ile hazırlık maçları yapacak. Spor servisimize verilen bilgiye göre önümüzdeki hafta gelecek takımın Norveç Ligi’nde de mücadele ettiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2017, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner608

banner581

banner474