banner493

Ocak “Can”landı

Güçlü bir kadro kurmak isteyen Türk Ocağı transferlerine devam ediyor

Ocak “Can”landı
banner432

 Türk Ocağı’nda transfer çalışmaları devam ederken, kaleci İrfan, Ali Özbahar, Yusuf Özbahar kardeşler ve Akın’dan sonra Gençlik Gücü’nün yıldız oyuncusu Ahmet Can’ı renklerine bağladı.

Şükrü Karakaya başkanlığında ve Hasan Topaloğlu’nun teknik direktörlüğünde yeni bir oluşuma giden Türk Ocağı’nda transfer çalışmaları dört koldan devam ediyor.
Yeni sezona 3 yeni yabancı oyuncu ile girmeyi planlayan sarı siyahlı ekip Yalova’dan kaleci İrfan, Ali Özbahar ve kardeşi Yusuf Özabahar ile Yeşilova’dan Akın’ı bonservisli olarak renklerine bağlarken dünde bonservis opsiyonlu olmak üzere Gençlik Gücü’nün yıldız oyuncusu Ahmet Can’ı kiralık olarak renklerine bağladı.

Bonservisi alındı imzalar atıldı
Genç yıldız ile her konuda anlaşan Türk Ocağı yönetimi Gençlik Gücü yönetimi ile de anlaşmaya vararak transferi resmiyete döktü ve Ahmet Can’a Futbol Federasyonunda yönetici Ragıp Tanlı ve Kemal Perçinkardeşler eşliğinde imza attırarak renklerine bağladı.
Türk Ocağı 5. Transferini gerçekleştirirken 20 Temmuz’da yapacağı açılış öncesi yerli transferde 2-3 ismi daha kadrosuna katıp açılışa eksiksiz girmeyi planlıyor. 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner474

banner460