banner493

Olimpiyatlar DAÜ’de

Özel eğitim gören kişilerin katılacağı oyunlar 18-20 Mayıs tarihlerinde yapılacak

Olimpiyatlar DAÜ’de
banner432
Özel Olimpiyatlar Türkiye Ülke Direktörü Didem Ünsür, İletişim ve Kaynak Koordinatörü Atıl Berk ve Proje Koordinatörü Kerem İlgün’ün bulunduğu Özel Olimpiyatlar Türkiye heyeti Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Necdet Osam’ı ziyaret etti. Ziyarette Özel Olimpiyatlar Türkiye Birleştirme Projesi etkinliğinin DAÜ ev sahipliğinde yapılması konusu görüşüldü. 
Görüşmede Özel Olimpiyatlar Türkiye Birleştirme Projesi etkinliğinin 18 - 20 Mayıs 2016 tarihlerinde DAÜ ev sahipliğinde gerçekleştirilmesi konusunda fikir birliğine varıldı. Özel eğitim gereksinimi olan bireyleri, çeşitli spor dallarında diğer bireylerle bir araya getirerek toplumsal hayata katmayı hedefleyen Özel Olimpiyatlar Türkiye, Birleştirme Projesi çerçevesinde farklı etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Birleştirme projesi kapsamında bu kez çocuklar DAÜ ev sahipliğinde KKTC’de bir araya gelerek coşkulu, eğlenceli, sportif etkinlikler gerçekleştirecek. 
Söz konusu ziyarette Öğrenci İşleri’nden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hıfsiye Pulhan ve Rektörlük Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Arif Akkeleş de hazır bulundu. 
Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2016, 09:05
banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner455

banner460