banner493

Moral verdi

Erdoğan ''Bir müddet daha dişimizi sıkacağız, güzel günlere de kavuşacağız'' dedi

Moral verdi
banner432

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Coronavirüsle mücadele kapsamında bir kez daha tedbirlerin önemine değinerek, ''Bir müddet daha dişimizi sıkacağız güzel günlere de kavuşacağız'' dedi. Erdoğan normalleşme takvimini olgunlaştığında paylaşacaklarını duyurdu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti MYK toplantısında açıklamalarda bulundu.
Dünyadaki değişimin Türkiye açısından yeni ve büyük fırsat penceresi olduğunu belirten Erdoğan, ''Bir müddet daha dişimizi sıkacağız güzel günlere de kavuşacağız'' dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Hep birlikte sabrettik ve neticeye doğru yaklaşıyoruz. Tedbirleri tavizsiz uygulamamız gerekiyor. Gereken iradeyi gösterip tarihi fırsatı değerlendireceğiz'' açıklamasında bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerine şöyle devam etti:
''Salgın tedbirlerini, belirlediğimiz takvime göre aşamalı olarak kaldırdıkça inşallah ülkemizde üretim çarkları yeniden tam hız dönmeye, halkımızın ve devletimizin kasası tekrar dolmaya başlayacaktır. Normalleşme takvimini olgunlaştığında paylaşacağız. Önümüzdeki dönemde en büyük gücümüz olan milletimizin gönlündeki mümtaz yerimizi daha güçlendirmenin gayreti içinde olacağız. Bir müddet daha dişimizi sıkacağız güzel günlere de kavuşacağız.
Bu sıkıntılı dönemde, tedbirlere riayet ederek bize destek veren, 83 milyon vatandaşımızın her birine, şükranlarımı sunuyorum.''
 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner473

banner460