banner564
banner556

DAÜ’lü Akademisyenler Amerika yolcusu

ABD’de özellikle medya ve sanat alanlarında itibarlı bir konumda bulunan Robert Morris Üniversitesi, her yıl alanlarında saygın akademisyenleri üniversitelerinde konuk ettikleri “Rooney Visiting Scholar Program – Konuk Akademisyen Programı” çerçevesinde, bu yıl Doğu Akdeniz Üniversitesi’nden (DAÜ) iki akademisyeni davet etti.

DAÜ’lü Akademisyenler Amerika yolcusu
DAÜ İletişim Fakültesi, Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü, Bölüm Başkanı Doç. Dr. Senih Çavuşoğlu ile Bölüm Başkan Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Fırat Tüzünkan, ABD’nin Pennsylvania eyaletine bağlı Pittsburgh kentinde bulunan Robert Morris Üniversitesi’nin bu daveti üzerine Eylül ayında Amerika’ya gidiyor.
Orada bulunacakları süre içerisinde çesitli sunumlar ve atölye çalışmaları yapacak olan Çavuşoğlu ve Tüzünkan, ayrıca bazı derslere de girerek, öğrencilere alanları ve çalışmalarıyla ilgili bilgiler verecek.  
Doç. Dr. Çavuşoğlu ve Yrd. Doç. Dr. Tüzünkan, DAÜ Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı öğrencilerinin hazırlamış oldukları çalışmalardan oluşan bir de sergi açacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2014, 09:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turkish power
Turkish power - 8 ay Önce

Suratı tukruk hokkasina donenlere ancak üzülürüz

SIRADAKİ HABER

banner456

banner473