banner493

Hepsi birbirinden güzel

Yarışmacılar, en güzel kumdan heykeli yapabilmek adına güneşin altında 4 saat boyunca ter döktü

Hepsi birbirinden güzel
banner432

 İskele Belediyesi ev sahipliğinde, İskele Sahil Lions Kulübü, İskele Sahil Leo Kulübü ve Mağusa Kale Lions Kulübü tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kumdan Heykel Yarışması dün gerçekleşti. İskele Belediyesi Halk Plajı’nda 8 takımın katılımıyla gerçekleşen yarışma sonucunda dereceye girenlere kupa, katılan tüm yarışmacılara da katılım belgeleri taktim edildi.

Birincilik Jevdet Takımı’nın oldu
Yarışmacıların yaptıkları heykellerin göze hoş gelmesinin yanında ‘Denizlerimizi Koruyalım, Alkole Hayır, Kadına Şiddete Hayır’ gibi sosyal içerikli mesajlar da vermesi dikkatlerden kaçmadı. 
Yarışmaya kumdan yaptıkları ‘Balık’ konseptiyle katılan Jevdet Takımı bu yılın birincisi seçildi. 
Kaplumbağa konseptiyle yarışmaya katılan Kayra Takımı 2.’lik, Kumdan Adam konseptiyle yarışmaya katılan Kardeşler Takımı ise 3.’lük ödülünün sahibi oldu. En güzel kumdan heykeli yapabilmek adına güneşin altında 4 saat boyunca ter döken yarışmacılardan dereceye girenlere kupaları İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu tarafından taktim edildi. 
Etkinliğin sonunda İskele Sahil Lions Kulübü başkanı Oya Şahsuvar İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’na kendilerine verdikleri desteklerden ötürü teşekkür belgesi taktim etti.  

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner468

banner460