banner564
banner556

Girne Amfi Tiyatro’da sahne alan Fatih Erkoç sevilen şarkıları söyledi

‘Oynatmaya az kaldı’

Girne Amfi Tiyatro’da sahne alan Fatih Erkoç sevilen şarkıları söyledi

   Girne Belediyesi’nin bu yıl 8’ncisini düzenlediği ‘Kültür Sanat Günleri’ , Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Fatih Erkoç’un konseriyle başladı. 

   Girne Amfi Tiyatro’da gerçekleşen konserde üflemeli çalgılar da çalan Erkoç, “Ellerim bomboş”, “Gitme” ve “Oynatmaya az kaldı” isimli şarkılarını dinleyicileriyle birlikte seslendirirken, Emmoğlu isimli şarkıyı ise Türkçe, İngilizce ve Arapça olarak söyledi.
Erkoç’un özellikle ‘Oynatmaya Az Kaldı’ şarkısı, tam da kriz günlerine denk geldiği için büyük ilgi topladı.

Güngördü: Halka moral 

   Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü konserde yaptığı konuşmada, Kültür Sanat Günleri’nin bu yılki sloganının “Sanat yoluyla barış” olduğunu ifade ederek, Ortadoğu ve Akdeniz’deki mülteci hareketlerine ve çatışmalara dikkat çekti. 
   Güngördü, sanatın insanlık için birleştirici bir güç olduğuna inandığını belirterek, etkinliklerin barış ve hoşgörüye vesile olmasını temenni etti. Güngördü, Türkiye ve Kıbrıs’ın ekonomik açıdan zor günlerden geçtiğini bu nedenle düzenlenen konserle vatandaşa moral vermek istediklerini kaydetti.
   Güngördü konuşmasının sonunda şahsı, belediye meclis üyeleri ve Girneliler adına sanatçıya teşekkürlerini sundu.
Fatih Erkoç ise uzun yıllar sonra Girne’de konser vermenin heyecanını yaşadığını belirtti. Fatih Erkoç, sanatın insanları birleştirdiğine inandığını ifade ederek, Girne Amfi Tiyatro’nun atmosferinden ve seyircilerin enerjisinden çok etkilendiğini kaydetti. 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner455